Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova lehet tenni ezt a kapcsol...

Hova lehet tenni ezt a kapcsolatot és mit kezdjek ezekkel az érzésekkel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg egy srácot. Kétszer együtt aludtunk. Szimpla alvás volt, mondjuk eléggé intim volt de tényleg csak aludtunk így iszogatás után. Aztán a reggeleken mindig nagyon sokat romantikáztunk illetve beszélgettünk. Nagyon elkezdtem vonzódni hozzá, de inkább a belső miatt. Hasonlítunk nagyon. Már amikor először láttam akkor is ilyen óriási megbízhatóságot éreztem felé. Sokszor keres, ír. Elhívott színházba is. Viszont egy nagy gond az hogy én 18 éves vagyok, ő meg 26. Én inkább vagyok idősebb társaságában de ez akkor is eléggé elbizonytalanít. Mármint engem nem zavar de mennyire vehetem komolyan a szándékait? Konkrétan még nem tisztáztuk mi van köztünk. Én nagyon jól érzem magam vele. De rettenetesen félek a csalódástól.
2015. dec. 22. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja ismertem meg egy srácot. Kétszer együtt aludtunk."

Ennyi? Hát ezt ne vedd nagyon komolyan, ez így édeskevés.

2015. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban benne van a csalódás lehetősége. Ha csak megfektetni akarna, nem hiszem, hogy ennyi energiát fektetne a dologba. Adj esélyt magatoknak. :)
2015. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván szoktunk találkozni is legalább hetente egyszer,a munkája miatt nem egyszerű, illetve írunk egymásnak.
2015. dec. 22. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg keresztények vagytok? - Téged nem zavar, hogy idősebb, más az élethelyzete, célja?
2016. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!