Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van sok fiatal lany...

Miert van sok fiatal lany elszallva, hogy jaj mindent megkaphat, mindene megvan, pedig sehol semmi?

Figyelt kérdés

Azt allitjak, hogy sok penzuk van, nem vesznek csak markas ruhakat, megis a ruhataruk televan tucat ruhakkal, amiket a kinaibol meg lehet venni. Cipok teren szinten. Lenezik az osszes lanyt, mert neki annyi ruhaja van, mint senkinek, megis vegigneztem a facebookjat, ami tele van kepekkel ugyanaz a 10 ruha, par top, par szoknya, par nadrag van rajta...

Minek a nagy huho a semmiert?


2015. dec. 24. 17:41
 1/2 anonim válasza:
nem minden lány ilyen, én is lány vagyok de egyáltalán nem nézem le azt akinek nem telik márkás ruhákra...szerintem ennek semmi értelme,ha nem tetszik az amit a másik visel akkor adjon neki kölcsön abból az iszonyú sok ruhájából hiszen neki úgyis annyira sok van:D az ilyenekkel nem kell foglalkozni;)
2015. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is azt irtam, hogy MINDEN lany ilyen!
2015. dec. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!