Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor jönnek rá az emberek,...

Mikor jönnek rá az emberek, hogy nem számít mennyi ismerősök van facebook-on és nem lesznek menők attól mert van 2-3000 ismerősük?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én 2012 március 17-én jöttem rá, amikor 800 ismerősöm lett végigpörgettem, és azt vettem észre, h a felét nem ismerem, úgyhogy szépen ki is töröltem azokat akikről nem tudtam megmondani hirtelen, h kicsoda, így maradt kb. 400, azóta eltelt több mint 3 év, és most is csak 434 van.
2015. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Nekem 146 ismerősöm van. Még őket se ismerem, csak talán 20 embert. :D Ki nem sz.rja lee. ;)
2015. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A többség soha, mivel a kérdés állítása önmagában nem igaz.

Nem számít, hogy kinek mennyi ismerőse van facebookon? Az egy egyén érdekétől függ. Akinek elveszik pl. a kutyája és szerez a kutyakereső posztjához akárcsak 1000 megosztást is, az már előnyben van azzal, aki 100 ismerősnél kap 50 megosztást. De még jó pár dologban jelenthet ez előnyt.

Nem lesznek menők? De, menők lesznek. A menőség nem azt jelenti, hogy valami csodát teszel és morálisan tökéletes vagy, hanem általában azt, hogy divatos dolgokat teszel. És bizony, a facebookon menő leszel ennyi ismerőstől. Nézd csak meg, hogy egyesek még a tv-be is bejutnak azáltal, hogy sok ismerőst vagy követőt szereznek facebookon.

Mondom mindezt, kb. 300 ismerőssel, amiből rendszeresen törlök.

2015. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megneztem a kedvedert: 62 ismerosom van ugy hogy en senkit sem jeloltem be, es csak azt jeloltem vissza akit tenyleg ismerek, tehat az anyosom szomszedjanak a fiat mar nem.
2015. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 100 valahány van. Ugyanakkor csomó ember nem feltétlenül hiszi menőnek magát ettől, hanem tényleg csak érdekli, kivel mi lett. Anyám mondta, mielőtt még lett volna FB a világon, és osztálytalálkozóra készült, hogy de jó lenne, ha tudná, mi lett a régi osztálytársaival, de azok nem látnák, hogy ő is hogy megöregedett. na, erről van itt szó.
2016. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!