Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmagyarázza valaki hogy...

Elmagyarázza valaki hogy "senki" csajoknak honnan van több ezer ismerősük/követőjük facebookon, miért tesznek ki magukról alulöltözött képeket és miért likeolják ezt több százan?

Figyelt kérdés

A "senki" alatt azt értem hogy se nem modellek, se nem művészek, akiket érdemes egyébként nézni, követni. Szóval nem ledegradálni akartam őket.

Nem értem ezt a dolgot, számomra olyan meglepő hogy ezek a lányok fehérneműben mutogatják magukat,az utcára sem megyünk így ki, meg kirakják a seggüket, mellüket. De hogy ez még tetszik is az embereknek az még furább.



2015. okt. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont azért mert vetkőznek és más portálokon is reklámozzák mekkora g..i puttonyok.
2015. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan így csinálnak kamu képekkel kamu profilokat, a likeokat is pénzzé lehet tenni. Aztán van olyan is, hogy simán szereti mutogatni magát, más meg szereti nézni.
2015. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én művész vagyok mégse érdeklem a kutyát se

Ezeket pont azért követik ennyien mert vetkőznek meg könnyen adják magukat az embereket ezek sokkal jobban érdekli sajna

2015. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!