Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okoz boldogságot az emberek...

Mi okoz boldogságot az embereknek a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Ezek a dolgok elegek ahhoz, hogy elfeledd a magányt például? Tehát ahhoz, hogy valakinek kiegyensúlyozott élete legyen elég, hogy azok a bizonyos dolgok meglegyenek minden egyes nap? Mi van, ha nincsenek meg ezek egy-egy nap?

2015. dec. 25. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1, Minden embernek más és más okoz boldogságot: olvasás, sportolás, netezés, barátokkal való időtöltés, semmittevés vagy épp a munkája.

2-3, Szerintem elég, mert ha teljes odaadással végzi az ember, akkor röpül az idő. Persze úgyis jön valaki, aki "tapintatosan figyelmezteti", hogy "Mikor lesz barátod/barátnőd?"

4, Ha kimész az utcára és figyeled az embereket, akkor láthatod, hogy mindenki éli az életét. Ki így, ki úgy, de valahol mégis ugyanúgy (munka, otthonlét, kikapcsolódás, alvás).

Ha csakis ezen agyal az ember állandóan, akkor könnyen negatív irányba mehet az élete, tehát mindenféleképpen fontos, hogy lekösse magát valamivel.

2015. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Higyjétek el egy mosoly is elég, hogy fantasztikus napja legyen az embernek.
2015. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezek:

ha látom a szép tájat, ha télen a hópahely pont a nyelvemre száll :D

ha rámosolygok valakire, visszamsolyog, ha barátaimmal tölthetem az időt

ha beszélgethetek valakivel, ha az utált személy nem lát meg ha épen mégis a közel egymás mellett sétálunk el, hogy milyen szép az ég, hogy mlyen jó hogy vannak idióták az életben és még megannyi...

2016. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!