Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túlzottan magányos vagyok....

Túlzottan magányos vagyok. Tanácsot valaki? Még nem volt barátnőm. Anyám kényszer beteg apám sokat iszik és sokszor és mindennap van valami veszekedés. Boldogságot.

Figyelt kérdés
Sokat szoktam hülyéskedni, hogy feldobjam a kedvemet. Elég kevés lányra mondom azt, hogy tetszik nekem és nehezen ismerkedek ilyen múlttal.Volt egy lány,aki megtetszett, de nem mertem kezdeményezni a múltam miatt és azért, mert nem vagyok gazdag sem. Születésnapok és a karácsonyok nem olyanok, amilyennek kellene lennie egy családban. És nincs érettségim sem, és diákként dolgozok, hogy legyen pénzem ennivalóra. Apám 15 évesen dolgoztatott nyáron a melegben napi 10-12 órában sittet kellet hordanom és a következő nyár is így telt. Sokat számítógépeztem is, ami adott legalább egy kis
2015. jún. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Körülöttem sem tökéletes minden

Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy

Az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt

Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét

Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem

Mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam

És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám , legalább egy kicsit

Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá.

úgyhogy szerintem , te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz

és menj haza a családhoz, amíg még van

ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban,

hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat

előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van

aztán pedig mérlegelj.

2015. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanács:

Ne a múlton keseregj, max tanulj belőle.

Akármilyen helyzetben vagy, a rosszkedv és a rossz hangulat csak rontani fog rajta, vonzza be a további negatív gondolatokat, amikre semmi szükség.

Ne nagyítsd fel a problémákat, zavaró dolgokat, talán a legnagyobb hiba.


Tedd magad túl az ilyen lányokon, van még sok lány rajtuk kívül, csak idő kell amíg megtalálod őket, és kitartás, hogy próbálkozz és ne add fel. Én is nagyon válogatós vagyok, de ez van.

Nekem sem volt még barátnőm nyugi, és én is totál magányos vagyok. Ha ez ad némi vigaszt.


A gépezéssel sincs baj ilyen helyzetben, ha segít, hogy valamivel jobb kedved legyen, már megéri. Továbbá az is ha nem a nálad jobbakra fókuszálsz, hanem arra akinek rosszabb...


Szerintem a negatív hozzáállás nem tudatos, senki sem lenne a maga ellensége, mégis meg kell vele küzdenünk.

Nagyjából ennyi így hirtelen, nyugodtan írhattok, én a közelből örülnék már valakinek. :D

20f

2015. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy normális lány nekem se ártana, de rengeteg lány rendesnek meg kedvesnek mondja magát és mégsem az. És nekem számít a belső is. És az élet célom se hétköznapi, mert szeretnék jótékonykodni és szeretnék motivációs videókat csinálni. Szeretném felhívni az emberek figyelmét a sportra és az erkölcsre.

De viszont nehezen ismerkedek https://www.youtube.com/watch?v=TG8wBwm0QDg

2015. jún. 18. 17:58
 4/4 anonim válasza:
Ha gondolod írj üzenetet. Ott beszél hetünk. Nekem se elég egyszerű az életem. Nincsenek nagyon barátaim.
2015. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!