Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilveszterkor is hívhatok...

Szilveszterkor is hívhatok rendőrt a szomszédaimra ha este 10 után randalíroznak?

Figyelt kérdés
Csendháborítás címén. Én nem ünneplem a szilvesztert, szeretnék pihenni, olvasni, klasszikus zenét hallgatni, de nem lehet, ha azok szomszédok durrognak mint a vadállatok. El szeretném kerülni hogy bulizzanak. Mert mindig isznak, csendet háborítanak, meg tűzijátékoznak, üvöltöznek, nevetgélnek.
2015. dec. 25. 15:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%

XD hát ezen a poston jót nevettem főleg a klasszikus zene részen

Bármikor rendőrt hivhatsz nem kell az este 10 órát se megvárni de nem szép dolog szilveszterkor

Lehet kapni kábel nélküli fejhallgatót vagy mp3-mp4 lejátszókat aztán hallgasd azon a klasszikus zenéket

2015. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert te nem ünnepled most mindenki húzza le magát a WC-n? Figyelj ide, a Föld a Nap körül kering, nem körülötted, úgyhogy ezt felejtsd el. De mondjuk természetesen hívhatsz rendőrt, legalább azok is röhögnek majd egy jót. :D
2015. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%

Nevetésen kivagy?

Ne igyanak az elbassza partyt, hosszútávon nem jó.

Beszélj velük, ne legyenek állatok.

2015. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Kihívhatod,de fölösleges.

Ugyanis egész világon ünneplik a szilvesztert,pont azért menjenek ki a rendőrök,mert neked nem tetszik az ünnep? :)

Nem tudom,hogy miért nem ünnepled,de mélyen együttérzek veled.

2015. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Igazából nem ok nélkül akarom a rendőrt kihívni, és csendháborítás címén csak este 10 után jogos...de az jó ha hívhatok. Bár lehet több házhoz is kell majd. Nem akarom hallani ahogy tűzijátékoznak. A klasszikus zene halk, simán áthallatszik és ne már hogy én alkalmazkodjak hozzájuk amikor ők sértenek törvényt.


Amúgy ez egy kérdés nem egy poszt. :) Kösz a választ! :)

2015. dec. 25. 15:15
 6/38 A kérdező kommentje:

2: De attól még a törvény az törvény.


3: Sajnos nem tudok velük beszélni, mert már közölték hogy nem hajlandóak alkalmazkodni.


4: Nem azért, mert Én nem ünneplem, de attól még mert ünnep nem jár együtt a csendháborítással és nem muszáj kertiparty közepén fellőni hatalmas robbanó izéket meg az utcán sem, mint ahogy tavaly tették. A macskám is megijed. Sőt még hangosan is hallgatják a mulatóst.

2015. dec. 25. 15:20
 7/38 A kérdező kommentje:
Sőt nem az hogy nem muszáj de tilos.
2015. dec. 25. 15:21
 8/38 anonim ***** válasza:
67%

Ha ilyen szomszédaim lennének.. (Szerencsére nincsenek)

Akkor egészen biztos vagyok benne, hogy a barátaimmal azért is csinálnánk..:D Petárda dobálás, tűzijáték. Zene max hangerőn.

(Kertes házban lakom.) Törődj bele, az egy olyan nap lesz, senkit nem fog érdekelni ha rendőrt hívsz.

Majd olvasol másnap mikor mindenki másnapos fekszik.

2015. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%
Csak szilveszterkor bulizik? Miért nem hívod a rendőrséget egy másik nap? Ha szilveszterkor hívod ki őket még téged fognak röhögni a szomszéddal együtt. Az utcának is meg lesz a véleménye rólad.
2015. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ember szilveszter van! oké értem ,hogy te nem szereted a hangos bulikat,de ezt az egy ejszakát bird már ki anélkul ,hogy elcseszed mások szórakozását.Ha olyan szomszédjaid lennének,hogy a héten 5 napból buliznak akkor persze ,hivd ki rájuk a zsarukat.De évente 1-2 alkalmat ki lehet bírni.Az én szomszédaim is szoktak néha hangosan szórakozni ,de nem megyek átt rogton panaszkodni,vagy hivok zsarukat...aztan meg nagy ritkán és is szoktam bulit csinálni,és okse csesztetnek szerencsere.
2015. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!