Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilveszterkor is hívhatok...

Szilveszterkor is hívhatok rendőrt a szomszédaimra ha este 10 után randalíroznak?

Figyelt kérdés
Csendháborítás címén. Én nem ünneplem a szilvesztert, szeretnék pihenni, olvasni, klasszikus zenét hallgatni, de nem lehet, ha azok szomszédok durrognak mint a vadállatok. El szeretném kerülni hogy bulizzanak. Mert mindig isznak, csendet háborítanak, meg tűzijátékoznak, üvöltöznek, nevetgélnek.
2015. dec. 25. 15:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Évi egy napot nem bírsz ki?

Írtam, nem tudom, hogy értetted-e, hogy te is hallgathatod fullon a klasszikus zenét.

2015. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy ávós volt a családban...
2015. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
2× hívtam ki csak. És 1× sem nevettek ki, rászóltak az illetőkre és tök csönd volt.
2016. jan. 1. 11:38
 34/38 anonim ***** válasza:
Remélem, az új éved nagyon szar lesz.
2016. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Kevés rá az esély, de viszont kívánom! ^^
2016. jan. 1. 12:20
 36/38 anonim ***** válasza:
Az életed szar, ahogy leírtad. Áltathatod magad. Ennyi maradt.
2016. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ez egy kamu kérdés... Persze, kimentek a rendőrök és rájuk szóltak. A bibi a meséddel annyi, hogy nem minősült csendháborításnak a dolog és nem követtek el szabálysértést, nem is volt miért rájuk szólni. :)

Get life ember.

2016. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem ártana rád is szólni, hogy hagyjál már a hülyeséggel..
2016. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!