Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen tervei vannak...

Kinek milyen tervei vannak 2016-ra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg karacsonyi idoszak van, de kivancsi vagyok masok mit terveznek jovore, amit mindenkepp el akarnak erni. :)

2015. dec. 26. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban a hátam mögött szeretném tudni az érettségit, persze sikeresen. Aztán nyárra elérni egy jó fizikumot. Érettségi után pedig munkát találni. Neked, kérdező?
2015. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jo tervek, sok sikert hozza. :)


En szeretnek munkahelyet valtani, nyelvvizsgat szerezni, uj lakast talalni, eletmodot valtani. Plusz van min. 2 utazasi celom is es parkapcsolatban is szeretnek elorebb jutni.

Lesz munka vele azt hiszem, de megeri majd. :)

2015. dec. 26. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb terveim:

- befejezni végre a könyvemet

- elkezdeni edzeni egy kicsit, hogy felszedjek magamra pár kilót

- beiratkozni egy masszőrtanfolyamra

- hosszútávra munkát találni a szakmámban


Kisebb apróságok:

- nyáron egy egész napot elölteni egy aquaparkban a barátaimmal :D Már évek óta nem jutottam el ilyen helyre.

- minél több koncertet végigugrálni egy jó társasággal, leginkább egy Alvin és a mókusok és egy Zorall koncertre szeretnék nagyon eljutni ismét!

- új embereket megismerni, új barátságokat kötni és találni egy barátnőt (habár tudom, hogy ez nem olyan dolog, amit előre el lehet tervezni)


Hirtelen ezek jutottak eszembe :)

22/F

2015. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert 2-es! :)
2015. dec. 26. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék ingyen BKV bérletet,egyre szemtelenebbek a kallerek... bár,azt hiszem,veszek egy robogót.
2015. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket megvalósíthatónak találok;

-munkaszerzés

-angol nyelvvizsga szerzése

-jogosítvány szerzése


Ami még jó lenne, de nem tartom reálisnak hogy kivitelezhető;

-javítani az érettségin elért eredményeimen

-jelentkezni főiskolára (ehhez természetesen szükséges lenne az előző, teljesítése)

-visszaszerezni a régi fizikumomat, (nagyon sokat fogytam betegség miatt)


Továbbiakban szeretnék egy párkapcsolatot, ami igazából nem terv, csak vágyom rá.

2015. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, johetnek meg. :)


Es a tobbieknek is egy kalappal. :)

2015. dec. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!