Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólnak be az emberek...

Miért szólnak be az emberek valakinek, aki vegetáriánus?

Figyelt kérdés
A húsevők elvárják, hogy ne szóljanak be nekik a vegák, mert húst esznek, és ez teljesen jogos, hisz semmi közük hozzá, hogy a másik mit eszik. De ugyanígy igaz, hogy a húsevőknek semmi közük ahhoz, hogy a vegák mit nem esznek. Akkor miért szólogatnak be mégis sokan nekik?

2015. dec. 26. 14:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
22%
en azert nem szeretem a vegakat mert hangoztatjak hogy milyen allatvedok, de megis megeszik eloluk az eteleiket.
2015. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert az emberek többsége szeret okoskodni, és más dolgába beleszólni. Aki olyan, az úgy is bele szól, pont kapóra jön a vegaság.
2015. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Az átlag bolygólakó nem bírja a különbözőséget.

Szerintem ez a génekbe programozott módszer módszer a faj védelme érdekében.

Aztán meg mindig fennáll a kétség, hogy vajon ha valaki különbözik, akkor mi vagyunk-e a kevesebbek? És ezt a kétséget eltöröljük erőszakos viselkedéssel, gúnnyal, stb.

Ez a faj így sikerült. :)

2015. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert sok vega hittérítene is, hogy senki ne egyen húst.
2015. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Ők nagy állatbarátok, de a zebrán mégis átmennek. Erről ennyit.
2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
mert uninteligensek
2015. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Én se szeretem a húsokat, de elvből húst nem enni mert "állat" volt 40 IQ-ra utal.
2015. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Én pont fordítva látom, sok vega azt hiszi, erkölcsileg jobb azért, mert nem eszik húst, és lesajnálva néznek, ha te eszel.
2015. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert a legtöbb vega nem meggyőződésből, hanem divatból csinálja!


Amúgy a vegák sem tudják kikerülni a élet körforgását. Vagyis amit a húsevők kikakálnak, abból táplálkoznak azok a növények is, amit a vegák jóízűen megesznek.

2015. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy problémátok van azokkal a vegákkal, akik lenézik a húsevőket. De akik nem, azokkal mi a bajotok?
2015. dec. 26. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!