Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy...

Szerintetek szép ha egy lánynak az egész testén tetovalás van?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mi vn rátetoválva..


Pl: ánusz kétoldalán levő pillangószárnyak enyhénszólva vicces :D:D

2015. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jól nézhet ki ha ízlésesen van megcsinálva
2015. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
nem.
2015. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Egy-egy ízlésesen elhelyezett tetkó lehet szép/szexi, de az egész test kivarrása már túlzás. A tetoválás is olyan, mint a legtöbb dolog: a kevesebb néha több.

2015. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Majd, ha oregszik!

Nincs is szebb latvany egy logo mellu aszott boru agyon tetovalt nyanyanal

2015. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egy-két ízlésesen elhelyezett, igényes tetkó szép. De nem kell átesni a ló túloldalára. Egy idő után, pedig ha a tetkó csúnyul, újítani kellene, (és mondjuk nincs rá keret), akkor kimondottan ronda tud lenni.
2015. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tetoválásokkal van "díszítve" a teste?! Igényes minták,egyedinek mondható minták amik illenek az egyén lelki világához,személyiségéhez ez teljesen rendben van.Az meg,hogy öreg korában,hogy néz majd ki?! Hm szerintem nem lesz csúnyább,mint egy tetoválatlan ember öregen!A testével azt csinál mindenki,amit akar.Ha pikacsukat meg egyéb rajzfilm figurákat varrat magára,az is az egyén döntése!
2015. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Részemről olyan férfias amikor egy nőn lattom a tetkót! U undorító es taszító barmi is legyen az!

Férfin inkabb vonzó es tetszik is.

28\N

2015. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Én látni akarom a nő igazi bőrét! A valódi combját akarom simogatni nem egy festményt!
2015. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már egy tetkó is gettósít, de agyontetovált nő még a gettókultúra menőinek sem tetszik.
2015. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!