Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vettem egy gyönyörű lakást a...

Vettem egy gyönyörű lakást a XI. ker. Egy szép részén. A körfolyosós ház alsó szintjén u. n. szociális önk. Lakások vannak. A lakók hangosak, fél pucérok, és egész nap üvöltenek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 13:08
 1/4 anonim válasza:
62%

HI!

Hát akkor ez kemény-dió. Ja és nem tudtad mit veszel. Rendőrök. Elköltözni.

2013. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

"Megszoksz vagy megszöksz!"


Mást sajnos nem nagyon. De fogadd őszinte részvétemet!

Sikerül fülön csípni őket csendháborításon, akkor jelentheted, de tartós megoldást ez nem fog jelenteni, sőt ha megtudják, hogy te intézkedsz ellenük, akkor még direkt szivatni is fognak.


Más szokások, más kultúra, más műveltség...


Ha van energiád a bizalmukba férkőzni, szóval barátkozni velük és és mint barát vagy kedves ismerős lakótárs hatni rájuk, akkor talán a kérésedre halkabban pofáznak majd, de ha sokan vannak, akkor halott ügy, meg mégis kinek van ilyesmihez kedve...?


Mielőbb keress új lakást!

2013. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eső után köpönyeg. Előbb fel kellett volna mérni kicsit a környéket mielőtt kicsengeted a lóvét a kecóért. Egyátalán megnézted élőben mielőtt megvetted, ha igen nem értem hogyan nem tűnt fel, hogy milyenek a szomszédok.
2013. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom dzsipók a kedves szomszédok.
2013. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!