Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt minek neveznéd? 💬

Ezt minek neveznéd? 💬

Figyelt kérdés

Életedben egyszer látsz egy vadidegent, kölcsönös a szimpátia. Nem tudtok egymásról semmit, de te már közel egy fél éve nem tudod kiverni a fejedből, mert a hetedik érzéked azt súgja, hogy ő az igazi. Lehet soha nem foglyátok viszontlátni egymást.

Ez mi? Milyen érzelem ez?

Ilyen lehetséges, hogy ilyet érzel egy idegen iránt?


xx



2015. dec. 27. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
szerelem esetleg?
2015. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
LeL. Ha soha többet nem fogjátok egymást látni, akkor ne stresszelj rajta. Ez egy érdekes dolog, de ez van. Beleképzelsz valamit, nem kell ezt túlkomplikálni.
2015. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak egy fellángolás max, kicsit olyan mint amikor a tinilányok szerelmesek nagy szinészekbe vagy énekesekbe, tudják h sose lesz semmi
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz. Egyszrűen. Nem. Vagyok. Képes. Elfelejteni.

Őszíntén szólva nem is nagyon szeretném.

2015. dec. 27. 20:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Elképzeltél magadnak valakit és azért rajongsz. Szerinted ez normális dolog?
2015. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
inkább az a baj h nem is akarod, ha átgondolod logikusan akkor rájösz, h semmi értelme nincs egy olyan srác után csorgatni a nyálad meg megszakitani a szived akit ugyse látsz sose, ha elengednéd akkor nagyobb esélye lenne h a valoságban is megkedvelsz egy pasit és nem csak az álomvilágodban
2015. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahhjj, tudom hogy igazatk van.
2015. dec. 27. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés. Én beszéltem is vele egyszer, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Egyszerűen itt van előttem az arca, a mosolya, a haja, a szeme, hallom a hangját. Nem tudom mi ez, olyan mintha megőröltem volna :D Pedig nem vagyok már "tini". Szerelmes nem lehetsz/lehetek, mert nem ismerjük, max kitaláltál tényleg valakit magadnak, akibe beleszerethettél. Rögeszme. Passz :D Vagy kezdünk becsavarodni.


21L

2015. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahh. Egy sorstars!!
2015. dec. 27. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen.

Volt egy lány, akit a buszon láttam meg és azonnal belezúgtam.

Évekig ő járt a fejemben, közben persze voltak kapcsolataim, de nem tudtam elfelejteni.

Odáig fajult a dolog, hogy elképzeltem vele mindenfélét, esküvőt, gyerekeket, mindent és napi szinten buszoztam azon a vonalon, ahol egyszer láttam, pedig volt autóm és nem is volt dolgom arrafelé.


Aztán évekkel később újra láttam a Tescoban, azonnal fölismertem, minden bátorságomat összeszedtem és odamentem hozzá, megszólítottam (persze azt nem mondtam, hogy már évek óta várok erre) és beszédbe elegyedtünk, aminek egy telefonszám csere lett a vége.

Később rácsörögtem és randira hívtam, azonnal igent mondott, amiben az volt a legfurcsább, hogy nem is lepődtem meg rajta, tök természetes volt nekem.

Úgy gondoltam, hogy tényleg ő az igazi, az univerzum is egymásnak teremtett, stb.

De a randi katasztrofális volt, kiderült, hogy nincs semmi közös témánk, nincs humorérzéke, alapvető értékrendbeli különbségek vannak köztünk, stb.


Szóval én azt mondom, hogy felejtsd el.

Ha hiszel az ilyen spirituális dolgokban, akkor gondolj arra, hogy ha tényleg van közötök egymáshoz, akkor még úgyis találkoztok az életben, de egyébként fölösleges rá időt és energiát fordítani.

2015. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!