Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neveznéd balf**znak a párod?...

Neveznéd balf**znak a párod? (férfi a nőt)

Figyelt kérdés

Párommal mentünk a szüleihez kocsival.

Megkért, hogy a kocsibeálló kaput nyissam ki, mert be kellett állnunk az udvarukba a kocsival.

Én nyitottam volna, amíg ő a kocsiban várt. De mivel kutya is van a háznál, meg kellett fognia valakinek a kutyát, ki ne szaladjon amíg beáll a kocsival.

Megkért, hogy menjek be a házba, szóljak a szüleinek, hogy valaki segítsen kaput nyitni és a kutyát megfogni.

Bementem a házba, de senki nem volt a konyhában, gondoltam a szobában tv-znek, pihennek, így oda nem mertem benyitni. Kimentem és kértem a párom, hogy jöjjön be ő szólni. Erre mérges lett, hogy mért nem bírtam szólni valakinek, és elhordott mérgesen balf**z nőnek, idiótának, hogy neki milyen balf**z nője van

végül szólt az apukájának aki megfogta a kutyát és a párom nyitotta ki a kaput.

Aztán mondtam neki, hogy így is megoldhattuk volna, hogy ő kinyitja a kaput En meg fogom a kutyát, ha óhajtott volna kiszállni a kocsiból és nem azt várja, hogy kaput nyissanak előtte..


2015. ápr. 12. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem! És szerintem erről beszélgess el vele. Nagyon nem normális, hogy ilyet mondott neked még ha ideges is volt. Ha többször előfordulna, akkor kiadnám az útját.
2015. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi rendszeresen, de b*zinak, debilnek is állandóan, igaz, hogy ez nálunk csak poén, veszekedéskor sosem mondtunk még ilyet egymásnak. Szóval az szerintem nagyon nem normális, hogy ilyet mondott rád, csak mert valamit nem tudtál elintézni.
2015. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis, de teged se dob fel az esz. Vendegsegbe mesz, de nem kopogsz be a szobaba, mert nem akarsz zavarni? :D
2015. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok, velem egyetlen egyszer beszélhetne így egy férfi, többé nem lenne a párom.
2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam nyisson be ő a szüleihez, ne én kóvájogjak a házban.

Eléggé csúnyán ordított.

2015. ápr. 12. 20:40
 6/22 A kérdező kommentje:
Simán megoldhattuk volna a kapunyitást ha méltóztat kiszállni és nem azt várja hogy én nyissam ki egyedül meg a kutyával is foglalkozzak
2015. ápr. 12. 20:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát szívem, magadnak választottad. De attól, hogy ő egy barom, te egy kicsit tényleg lehetnél határozottabb.
2015. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek 4-essel, 48 évet megértem, így nem beszélt velem senki.
2015. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom hány évesek vagytok (így a szüleit sem tudom megtippelni), de gondolj bele mi van ha benyitsz a szobába és a szülei ott hetyegnek? Na ez lett volna a kellemetlen szitu. Szóval szerintem megpróbáltad megoldani, de nem ment. A hangsúly alapján tuti érezted, hogy mennyire mondta komolyan és ha megkérdezted itt akkor az volt. És ez így nem oké. Le balfa.zozni a barátnőt érdekes. D:


Szerintem vágj neki vissza viccesen még jól is elsülhet. Tekerj rá egy befőttes üvegre jó erősen a tetejét (nyilván valamilyen eszközzel pl. nekünk van befőttes üveg nyitónk) sőt ha tudsz kérj meg egy erősebb férfit, hogy húzza meg neked azzal és ezután kérd meg a párodat, hogy nyissa ki mert lekvárt/befőttet szeretnél enni. És a második próbálkozás után, mire felhúzná magát, hogy nem tudja kinyitni (mi férfiak ilyenek vagyunk egy kur.va üveg nem fog ki rajtunk én volt, hogy már majdnem a fejemen törtem szét, hogy lekvárt ehessen anyám) szóval mielőtt nekileselkedne komolyan vedd ki a kezéből, és mond neki, hogy "Inkább átviszem a szomszédhoz kinyittatni ha már te egy ilyen PUHA PÖCS vagy életem" :D:D:D És amikor felhúzza magát mond el neki, hogy neked is UGYAN ILYEN SZARUL ESETT. :D Meg fogja érteni egy férfi erejét leszólni nem illik. :D Vagy valami hasonlóval, ami az erejét csorbítja. :D Szerintem vicces lenne és tanulságos.

2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Es pl az eloszobaba nem lehett vna bezarni a kutyat arra a 2 percre? Amugy vele beszeld meg hogy neked nem fer bele, h benyiss a szuleihez. Vagy telefonaljatok oda h 5 perc mulva ott vagytok, jojjenek ki megfogni a kutyat. Felnottek vagytok konyorgom :D
2015. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!