Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok segiteni a hajléktal...

Szoktatok segiteni a hajléktalanoknak?

Figyelt kérdés

Ha nem kéreget,csak áll és látszik rajta,hogy megviselte a sors.Ilyenkor szoktatok adni/felajánlani neki segitséget?

Vagy van esély arra,hogy agresszióval fogja ezt vizonyozni?


2015. dec. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt egy "haverom" amikor volt időm, akkor leparkoltam a belvárosban, megkérdeztem hogy mit ennél? Mondta valami süteményt meg szalámis zsemlét, hoztam neki a boltból, meg két üveg sört délutánra, azt beszélgettünk, nagyon jó fej volt mert téma mindig akadt, és válás miatt jutott odáig ahova.... ez a házasság átka

Olyan dolgokat mondott nekem akkor 22 évesen, középkorú ex tanárként hogy miatta látom máshogy az embereket, előtte kis majom voltam, de a beszélgetésektől megváltoztam. Ha úgy volt pénzem szórakozásból hazafelé még megkerestük, és mondtam neki "Adok egy ötezrest tedd el"

Neki adtam egyedül mert láttam benne rációt, olvasott ha volt kedve, rejtvényezett, nem az hogy ült maga alá hugyozva és lesett ki a fejéből.


Nem hinném hogy az idősebbek bántanának, de a fiatalabbak esetleg követhetnek és az nem túl jó.

23F

2015. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen én szoktam segíteni, de megbízni bennü azt nem lehet.
2015. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Feng weibol hazafele menet odaadom a hajlektalannak a nagy adagbol visszajaro husz forintot :) mert nem kell tanulni igy megtehetem hogy ott kajalok :)
2015. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak aprópénzt szoktam adni. Egy kivétel volt.

A szomszéd ház árkádja alatt élt egy hajléktalan nő (V. kerület), és vele valahogy szóba elegyedtem, sokat beszélgettünk, elmesélte az életét, és valahogy szóba jött, hogy régen mennyire szerette a bordó körömlakkokat, aztán vettem neki egyet. Jobban örült neki, mint az aprónak.

2015. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!