Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hanyas egy 4 éves IQ szintje?

Hanyas egy 4 éves IQ szintje?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

Badarságokat írtok felettem emberek.

Messze messze jobban tudom ezeket nálatok ne írjatok fhaszságokat.

Az IQ teszt más mint egy IQ. Az IQ tesztek hulladékok és egy mensa 170 IQ az messze nem zseni. A zseni 2X átlag. A mensa alapján 97-103 az átlag--->zseni:200 mensa IQ.

De ha nem átlag 2Xese számít zseninek ezt a részt visszavonom.

Logika csak 1 része agynak. Van zseni ismerősöm aki halott logikában.

104( 130 mensa) IQ a 4%? Akkor apám 163(205 mensa) IQjával hova tartozik?

2016. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BringaManó ***** válasza:

"Messze messze jobban tudom ezeket nálatok"


OK, látjuk, engem meggyőztél, minden világos, kérek engedély meghunyászkodni, minden szavad arany, a leveled önmagáért beszél, eldugulok, tiéd a pálya. :-|


(Óh, hol voltál eddig, végre megjöttél! Én most sok évre visszamenőleg elszégyelltem magam, hogy itt rontottam a színvonalat... Igyekszem ezentúl a kérdezésre szorítkozni! – Aztán vagy sikerül, vagy nem.)

2016. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 KJUsul ***** válasza:

Bringa: a 170 fölöttit nem a MENSA mondja, hanem én. Az én személyes tapasztalatom az, hogy 90 és 160 között szinte semmi különbség nincs értelem tekintetében az emberek között. A saját tapsztalatom, hogy az néhány, akiről tudom, hogy a MENSA teszten 170 fölött teljesítettek, valóban lenyűgözően éles eszűek!


Tehát amit leírtam, az saját tapasztalat, amit az intelligencia tesztről olvasott egyéb tájékoztatók csak megerősítettek bennem. Egyszerűen az IQ mérés valójában semmit se jelent. Leginkább arra használják, hogy fejvadász cégek kiválogassák azokat a személyeket, akiknek az adottságai és a személyisége hasznos a cégeknek, kb ennyi.


Példa: biztos vagyok benne, hogy egy olyan embert, aki a személyiség teszten nyílt, kegyetlenül őszinte, végletekig erkölcsös és tisztességes, az intelligencia teszten meg nagyon magas értékeket kap, azt soha a büdös életben nem fogják vezető posztra engedni, mert nem ilyenekre van szükség. A lényeg a Satus Quo fenntartása, a jelenlegi vezetői struktúra bebetonozása.


Ennyi. És mint mondtam, az én állítólagos intelligenciám is elképesztő hullámzásokon ment át a tesztszerepléseim szerint.

2016. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 BringaManó ***** válasza:

01-01 12:13 KJUsul: "akiknek a tesztek alapján brutál magas az IQ-ja, teszem azt a MENSA méréssel 170 vagy afölötti, azok azéert ténylgesen zsenik"


és


01-08 10:46 KJUsul: "az néhány, akiről tudom, hogy a MENSA teszten 170 fölött teljesítettek"


ugyanakkor:


01-08 10:46 KJUsul: "a 170 fölöttit nem a MENSA mondja, hanem én."


Nem mondanám, hogy könnyű kiigazodni rajtad...



"Egyszerűen az IQ mérés valójában semmit se jelent. Leginkább arra használják, hogy fejvadász cégek kiválogassák azokat a személyeket, akiknek az adottságai és a személyisége hasznos a cégeknek, kb ennyi."


Ja, csak ennyi? Hát az tényleg semmi, akkor nyilván teljesen haszontalan, nem jó semmire, és nem mond az illetőről semmit... (Te olvasod is, amit írsz?... – Pedig érdemes lenne, szórakoztató. :-)


"mint mondtam, az én állítólagos intelligenciám is elképesztő hullámzásokon ment át"


Ne legyél ilyen pesszimista, nem biztos, hogy pont egy hullámvölgyben állandósul, lehet, hogy egyszer még újra elindul fölfelé... ;->

2016. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 KJUsul ***** válasza:

"Ja, csak ennyi? Hát az tényleg semmi, akkor nyilván teljesen haszontalan, nem jó semmire, és nem mond az illetőről semmit... (Te olvasod is, amit írsz?... – Pedig érdemes lenne, szórakoztató. :-) "



Igen pontosan tudom mit írok. És valóban az IQ mérés nem jelent semmit se. Teljességgel haszontalan. Arra jó legfeljebb, hogy ha MENSA tag vagy akkor egyesek ájult tisztelettel néznek rád. De ennyi.

2016. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BringaManó ***** válasza:
Ó, akkor valamit elrontottam: rám nem néznek ájult tisztelettel a többiek, és én sem rájuk... :-)
2016. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 KJUsul ***** válasza:
Helyes. :D Én nem vagyok MENSA tag, nem is leszek, teljesen átlagos vagyok szerintem. Volt már nálam sokkal idiótább hülyébb diplomás főnököm és okosabb segdémunkást is ismertem magamnál. De ezen nincs mit csodálkozni, ez Magyarország, itt minden a fején áll, mindenki a nem megfelelő helyen van. :D
2016. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!