Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni valakibe,...

Bele lehet szeretni valakibe, pusztán fénykép alapján?

Figyelt kérdés

Még soha sem voltam szerelmes... legalábbis soha nem voltam teljesen biztos az érzelmeimben... Éppen ezért nem tudom, hogy mi történhetett most velem.

Társkereső oldalon találtam valakit... több, mint egy hete írtam neki, de még azóta nem volt fent így egy szót nem beszélgettünk még egymással...

Nézegettem a képeit... és hát nem csak arról van szó, hogy tetszik nekem.. szerintem annál több lehet... Napok óta nem tudok másra gondolni... egész nap, felkeléskor, lefekvés előtt, vagy ha éjjel felriadok... Fantáziálgatok kettőnkről... Úgy érzem, hogy jöhet bárki, innentől kezdve nekem nem kell senki más, csak Ő.

Ilyen még soha sem fordult elő velem... és nem tudom mit tegyek...

Egyre depisebbnek érzem magam, mert nem tudom mi lehet vele...

Azon tűnődtem, vajon létezik hogy beleszerettem kép alapján? Ha igen, lehet ezzel kezdeni valamit?


17/L



2016. jan. 1. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Dettó. :(
2016. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vonzódás, fellángolás, de nem szerelem!
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de azért remélem, hogy válaszolni fog, hogy megismerhessem...
2016. jan. 1. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még.
2016. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vonzalom, semmi más. Fantáziálsz róla, nyilván a képzeletedben tökéletes, ezért azt hiszed beleszerettél. De ez nem lehetséges, hiszen nem ismered egyáltalán. Max a fantáziaképébe szerethettél bele, de az meg nem ő maga.
2016. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Nagyon haszonos volt.

Így belegondolva, tényleg valószínű hogy csak a fantáziaképébe szerettem bele.

2016. jan. 2. 09:59
 7/10 A kérdező kommentje:
De vajon, ha ezt így elmondanám Neki is -majd ha visszaírt- akkor lehet belőle valami, vagy csak rontanék a helyzeten?
2016. jan. 2. 10:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hízelgőnek tartaná hogy valaki így "belészeret", vagy bizarrnak gondolná?
2016. jan. 2. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, ez is személyiség kérdése. Szerintem ismerd meg, sok veszteni valód nincs. Maximum csalódsz, mert nem azt kaptad amire vártál, ezért mondom írj rá mégegyszer, vagy valami.
2016. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, szeretném is megismerni de már december 24. óta nem jelentkezett be a társkeresőre... és aggódom, hogy talán eszébe sem jut a közeljövőben... :(
2016. jan. 2. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!