Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, vagy...

Titeket is idegesít, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít, mikor az ember feltesz egy képet a gyerekéről facebookra, és egyesek még ott is a saját gyereküket ajnározzák. Pl.: "Nagyon szép a kisfiad! :) Az enyémnek is szőke a haja, és már fésülni is lehet! :)"

Mindenki elfogult a gyerekével kapcsolatban, de az reklámozza a saját képei alatt. Azt a képet nem az ő gyereke miatt nézik meg, senkit nem érdekel, hogy az ő fiának mekkor a haja. Remélem, érthető a problémám. :)



2015. jan. 27. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogy össze ne szarjam magam... engem csak az idegesít, hogy mindennap kitesz 4 ugyanolyan képet, ahol kiírja, hogy "Petike első ebédje", "Katika első fosos pelenkája"... Undorítóak ezek az emberek, le is szoktam tiltani az ilyet.
2015. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Engem eleve az idegesít, mikor valaki felteszi a gyereke képét és dicséretet vár.

Eleve fel se tenném. Nem veszélytelen a net.

2015. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nevezik beszélgetésnek.

Nem idegesít mert az emberek szoktak beszélgetni egymással, és ha van egy téma amihez hozzá tudnak szólni, akkor elmondják.

Ha valaki feltesz egy képet a gyerekéről akkor a téma a gyerek. Ha az illető a képhez oda is írja, hogy

"Józsika vállig érő göndör haja 2 évesen" akkor adja magát a téma, hogy mások is odaírják, hogy az ő gyerekük haja milyen volt..

Nincs ezzel semmi gond..Az emberek szoktak kommunikálni, és nem csak idétlenül like-ni.

2015. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem ennél jobban idegesít ha valaki felrakja állandóan az ebédjéről/vacsorájáról a képet. "ez a vacsora" "almás pite a sütőből"

Vagy azon akadok ki, hogy az illető éppen nyaral, de ahelyett, hogy a nyaralását élvezni a facen tölti a napját.

7óra. Éppen indulok a repülőre mert irány Afrika!! jeee

7 óra 20 perc: repülőn ülök, és ez a reggeli..

- ez a szállodám

- ez az első afrikai ebédem

- itt léptem elefántszarba

itt mosom le az elefántszart

- itt ülök a padon... etc...


Na ez idegesítő: Miért lógnak még ilyenkor is a facen??

2015. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:) Igazatok van. Tulajdonképpen ugyanaz a jelenség zavar: ezek a szemellenzős, gyerekkiposztolós anyák még mások képei alatt is a saját gyereküket nyomják.

Én egyébként nem töltök fel sok képet, ja és 32/F. :)

2015. jan. 27. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
négyeske, ez meg a másik :D
2015. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te idegeskedni jársz a facebookra? Akkor veled van baj! Nagy!
2015. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kizártam a facebookot az életemből. Aki akar valami emailben megtalál, megosztásra meg a PInterest százszor jobb, és ott nem elvárt hogy saját néven posztolj
2015. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Engem az idegesít, mikor terhes csajok az ultrahang képeiket teszik ki. Attól kész vagyok. Főleg, mikor a sok hülye gratulál ezerrel.
2015. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, ne is mondd, tegye már fel a kezét, aki lát is valamit ezeken az UH-s képeken, mert én semmit.

Valaki elmagyarázhatná, mit is kell pontosan nézni, mert szégyen, nem szégyen, én nem boldogulok.

2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!