Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások tapasztalata érdekel, a...

Mások tapasztalata érdekel, a saját válaszomat tudom, . Aki úgy dönt, letörli magát végleg a faceről, az miért teszi?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert tele van büdös 15 éves r**ancokkal.


Teljesen felesleges, kapcsolatot tartani telefonon keresztül is lehet.

2016. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elég alpári válasz, magánügy kinek mennyi ránca van, lehet, nekem még tetszik is....nem ezt kérdeztem
2016. jan. 2. 10:29
 3/10 A kérdező kommentje:
ja...persze, van telefon, csak nincs benne az internet előfizetési díjba, leglábbis, nekem nincs....tehát, ez a válasz se ok
2016. jan. 2. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy letöröljem magam, holott pár éve még azt mondtam, mi a fenének facebook? Én szeretem nézegetni mások (normális) fotóit, élményeit, gondolatait. A bölcs mondásoktól meg a csodatévő megosztásoktól én is falra mászom, de aki zömében ilyeneket oszt meg, azt nemes egyszerűséggel nem követem, de az ismerősöm maradt. Néha esetleg benézek hozzá. Feltételezem, ha valaki törli magát, annak a sok hülyeségből, likevadászatból van elege.
2016. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én letöröltem magam, és hiányzik. Akkor minek tettem? Mert a lelkem nem épp, mint szerencsére a tied. Happy-Depi. Az elős nem vagyok, nem úgy sikerült az életem. Vagy hazudok, játszom a közömmböst, egészség , kreatví meosztások, állatszeretet stb. Vagy maradna a depresszió, amit neeee. Plusz, partnerem, aki van is, de inkább nincs, állandóan cikizett, hollott tán függő sem voltam, de pénz híján, ez a legolcsóbb szórakozás. Csak épp benéztem, írtam a gyerekeimnek 1-2 sort, illetve, volt netes barátnőm. Megszabadítpttam magamtól. Mi ez? mártíromság, önsajnálat........talán, most az, de régen nem volt iwiw, nem volt face stb, és mégis ment az élet.
2016. jan. 2. 11:05
 6/10 A kérdező kommentje:
gáz, a tömeges elírás...elnézést kérek...remélem, nem helyesírási hiányosság, legyen inkább elírás
2016. jan. 2. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelemfelkeltésből. De tényleg. Évek oda tudod mire használom a facebookot? Pár ismerőssel beszélgetek rajta, kb. havonta egyet, ha posztolok és ennyi. Nem jászom a mártírt, hogy micsoda képmutató meg felszínes embereket ismerek hajajaj. Nem nézem és kész, arra használom csak, amire kell.
2016. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy happy nálam minden? Nekem a fb terápia. Ha látom, hogy más örül, vagy épp ellenkezőleg: más sokkal rosszabb helyzetben van, akkor összekaparom magam, és az élet megy tovább. Csak ehhez okosan kell használni.
2016. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oké. minenkinek rendben. kb erre tippeltam én is. aki odavaló.kiegyensúlyozott, helyén kezeli, annak jó.

üdv

2016. jan. 2. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha letörlöm magam azért fogom, mert idegesít, hogy mindig megnézem, és nincs semmi. Muszáj volt az egyetem miatt, mindent ott posztoltak.

Van pár ember, aki messzeföldön él, és így tartjuk a kapcsolatot. Majd emailt cserélünk.

Idegesít, hogy megnézem, végiggörgetem a hírfolyamot. Rühellem magam ezért. Hogy izgatottan figyelem, ha évente 3-4-szer kiteszek valamit, ki kedveli.

Szóval saját magam miatt. Semmihez, és senkihez nem akarok kötődni.

2016. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!