Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ottmaradnál olyan munkahelyen...

Ottmaradnál olyan munkahelyen ahol nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A fizetés miatt dolgozom, nem barátkozni megyek.
2016. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben eléggé megfizetnek ahhoz képest hogy milyen rosszak a körülmények, igen.
2016. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bandi6891 ***** válasza:
soha
2016. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pénzt máshol is lehet keresni.
2016. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megfizetik azt, hogy minden nap undorral járok be és szemmel láthatóan zavarom a kollégáimat, miközben a munkámat végzem, akkor maradok.
2016. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben jó a fizetésem, jók a munkakörülmények, szeretem a munkámat és örömmel végzem valamint attól függetlenül, hogy nem kedvelnek korrektül bánnak velem és együtt lehet velük dolgozni, akkor igen.
2016. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem aki undorral dolgozik annak szar élete lesz mert az ember legtöbb idejét munkával tölti és ha azt utálja akkor elég szar élete van
2016. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem maradnék, illetve soha nem maradtam, engem mindenhol kiutáltak, kiközösítettek, ezért már 2 éve nem is keresek munkát, mi a fenének, mindenhol ilyenek az emberek... aki gyengébb, csendes, másabb mint az átlag azt kiutálják, és ilyenek közé dolgozni járni nagyon rossz érzés. Még a munkát sem lehet miattuk normálisan megcsinálni.
2016. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!