Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 40 - 50 év körúli családos...

Egy 40 - 50 év körúli családos férfi akinek van két lánya miért kezd el apáskodni egy huszonéves lánnyal akit a munkahelyen ismert meg és miért kezd el vele nagyon kedves lenni?

Figyelt kérdés
le akar vele feküdni?
2015. máj. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy csak kell a tudat hogy olyan jó pasi még hogy kellene egy 20 évesnek, de valszeg félre is lépne


az ilyen öregedők mind ilyenek

2015. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj, mit akarsz hallani? Hogy le akar veled feküdni? Egyáltalán nem biztos.
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy az adott lány más dolgot nem tud felhozni magával kapcsolatban, ami miatt bárki is szóba állna, kedves lenne vele, csak a punciját.

Persze ő biztosan jobban ismeri az ő értékeit (jelen esetben annak nyilvánvaló hiányát).

2015. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le bizony. Nem 3-ik leánygyermekre van szüksége.
2015. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszik neki. Valoszinuleg sunazna. Van ilyen,mit szolsz... De szerinted miert? Kivancsi vagyok , te mire gondolsz ?
2015. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert bejön neki és próbálkozik hogy van e esélye ilyen modon a közelébe férközni,aztán ha zöld jelzéseket küldene a csaj na akor lennének gondok mert a férj belefog habarodni.
2015. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Durva. Szerintem nem is lenne ebböl hosszutávú kapcsolat, szerintem csak kefélne párszor és igy csalná meg a nejét....
2015. máj. 6. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!