Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Olvasnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Nos egy könyvet írok, amiben konkrétan az életem egy része is benne van. Szóval a vége más. Mivel nem tudom mi lesz az életem végén.  Röviden erről szól:

Van egy lány, akinek van egy öccse, elválnak a szülei, elköltöznek, a csaj új suliba megy, az új helyen mindenki utálja, a régi osztálytársaival tartja a kapcsolatot. Ott volt 2fiú és 3 lány barátja. Az egyik barátnője fölhívta, hogy az egyik fiú oda ment hozzá és közölte vele, hogy szerelmes abba a csajba. A főhős nagyon örül ennek, mert neki tetszika srác, de nem vallaná be magának. A két gyerek összejön, aztán a lány öccse és a bátyja kitalálnak valamit, hogy szakítsanak. Amikor már mind a ketten felnőnek megkeresik egymást és először csak barátok, aztán csókolóznak, rájönnek hogy a külön töltött évek semmit se jelentettek. Újra összejönnek, késöbb összeházasodnak, születik 2 fiú és 1 lány gyerekük. Mindeközben a csaj tesói, de főkénz a bátyja kerezbe tasznek nekik.

Olvasnátok ilyenről könyvet? Mi legyen a csaj neve? És mi legyen a fiúé? Meg persze a többieké.



2016. jan. 3. 03:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem ...

De ez csak 1 vélemény .

Kitartást fog az menni .

23F

2016. jan. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
L betűs név kellene! A lánynak.
2016. jan. 3. 03:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem olvasnám el.
2016. jan. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ilyen könyv több ezer van, egy újabb nem sok érdeklödésre tarthat számot.


Emellett az egész nagyon sablonos és giccses, szóval kár energiát fektetni bele.

2016. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Aki az ilyeneket szereti szerintem elolvasná. Nekem nem ilyen az ízlésem. Jobb szeretem a durvább, nyersebb köteteket, illetve a horrort és a fantazit.

Magyar vagy külföldi név kell?

2016. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A fiútestvérek életcélja, hogy tönkretegyék a lánytestvérük kapcsolatait? WTF?
2016. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lányok, nők talán olvasnák. Egy egyszerű romantikus limonádénak tűnik, ami pár óráig el is szórakoztatná az olvasót, ha jól van megírva.
2016. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Magyar nevet szeretnél vagy idegent? Ha magyart, akkor utónévkönyv, női nevek, L betű. Nézd meg, melyik illik a karakterhez.
2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, magyar nevek kellenének
2016. jan. 3. 13:54
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha jól írod meg, akkor akár népszerű is lehet. De ha nem kiemelkedő, akkor csak 1 a rengetegből....

De én szívesen elolvasnám.

2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!