Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, hogy nincs facebook-om?

Baj, hogy nincs facebook-om?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki meglepodik,mikor beszelgetunk,hogy xy mit rakott ki es en mondom,hogy nem lattam,mivel nincs fb-m.

Az osztalyombol csak nekem es egy fiunak nincs,de engem ez nem zavar mert amit megakarok beszelni a barataimmal es a csaladommal,azt mashogy is megoldom.

Igazabol nem is erzek kesztetest arra hogy regisztraljak a facebook-ra.

Mintha mara mar csak az letezne aki regisztralt erre.

14/L


2016. jan. 4. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem baj, hogy neked nincs, de ne nézd le azokat, akiknek van. A facebookot sokan értelmesebb dolgokra (is) használják, nem csak szelfik posztolására és lájkolgatásra.
2016. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,dehogyis.Egyébként nekem sincs.:)
2016. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Saját érdekedben regisztrálnod kéne. Csak az igazat írom: A tinik közt nyominak számítanak azok akiknek nincs.

Meg mindenki ott van egy helyen. Lehet szívesen beszélgetne veled valaki, de nem fog holnap odajönni és elkérni az emailodat, vagy aki pedig tudja az sem fog rád írni, mert, hogy emiatt nem lép be.

De a te döntésed...

2016. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez is olyan mint akinek nem kell mosógép, mosogatogép, légkeveréses gáztűszhely, és amikor megveszik akkor bánják, hogy nem előbb tették !
2016. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utóbbi 2-vel. Az hogy nyominak számít az, akinek nicns fb-ja, egy hülyeség. Lehet, hogy igaz, de ettől még mnidig hülyeség és egy normális ember nem fog foglalkozni ezzel.

Az meg, hogy "miért nem regisztráltam korábban", megintcsak nem mindenkinél igaz. Én is fent voltam azon az oldalon vagy 1 teljes évig, és mióta otthagytam a francba, sokkal jókedvűebbek a mindennapjaim.

2016. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Bajnak nem baj, de szerintem egyszerűbb vele az élet.


Aki szidja az meg általában hülye használni, szerencsére elég testre szabható és szűrhető az idióta tartalom, így maradnak a valóban hasznos funkciói.

2016. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úristen! Úristen! Végre egy értelmes ember, akinek nincs facebookja! Leszel a feleségem?

Anno nekem mindig azt mondogatták, hogyha nincs facebookom, akkor nem is létezem. Tisztán emlékszem, kilencedik osztályban ezért közösítettek ki. Mivel nem vettek át másik iskolába, így saját döntésem alapján megbuktam. Nem akartam ilyen szenny emberekkel továbbmenni, akiknek a facebook az életük. Következő év szeptembere végén regisztráltam be, mivel az osztálycsoport, ahol a tanárok háta mögött mindent meg tudunk beszélni, szintén facebookon volt elérhető. Nem akartam balhézni, inkább beletörődtem. Most is csak az osztálytársakkal való kommunikációra van a profilom, semmi másra :)

2016. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetes, ez most komoly, hogy saját döntésedből megbuktál csak mert az osztálytársaid cs.szegettek a facebook miatt?

"Úristen! Úristen!"

2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem sincs.

Nem is hiányzik.

Kár, hogy a gimikben már elvárt, hogy mindenféle osztálycsoportokban legyünk benne (persze a facebookon).

2016. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
25%
Szia! Nincs ezzel semmi gond. Ez többek között azt jelenti, hogy te a valódi világban élsz. Szerintem ez ma már tiszteletre méltó dolog. Ebben a témában ne is adj igazán mások véleményére. :)
2016. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!