Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha a testvéreme...

Mit csináljak, ha a testvéremet csak a facebook érdekli? A szüleimet is készíti, egyszerűen alig lehet elviselni. Nincs egy normális szava hozzánk. Semmi köszönöm, legyszíves.

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne... 16 éves lány a testvérem.

2013. júl. 21. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szuelid le tudjak "szukiteni" az idot a gep elott ha akarjak...ha smart telefonja van es ok fizetik a szamlat azon is tudnak valtoztatni...szoval. Lehet ok lesznek a vilag legilyen-olyanabb emberei...de ha valoban zavar ez mindenkit szerintem igy megoldhato.
2013. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ez a szülők felelőssége. Az internet jó dolog, de csak korlátok között. A géphasználatot le lehet szűkíteni, korlátozni, telefonon is. Csak időt kell rá szánni, és kompromisszumot lehet kötni. A "köszönöm" és "légyszíves" tanítása pedig óvodától természetes dolog, sokkal korábban és komolyabban kellett volna venni a szülőknek, és akkor nem lenne természetes, hogy tojik mindenki fejére a királylány.
2013. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne is mond, az én húgom is ilyen.

Reggel 10-től este 11-ig, utána telefonon fb-ozik éjjel 3-ig.

Csak wc-re és enni áll fel.

Ezen a nyáron még sehova se ment, bár csak 1 barátnője van. A család nem tudja elvinni sehova...

Jelenleg 60 kg túlsúlya van.. :(

2013. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De mégis mi a rákot csinálnak Facebookon?

Én naponta 1x felnézek, ha szeretnék valakivel beszélni ráírok, majd ha vége a beszélgetésnek lelépek. Mégis mit tudnak napokon át megállás nélkül függni azon a sz@ron?

2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. De találtam egy tök jót (a tanácsokat köszönöm de a szüleim nem hibásak ezért. Régen másabb volt. Máshogy elviselhetetlen) : [link]
2013. aug. 4. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól még,hogy a Facebook egyre népszerűtlen,még van más egyéb ilyen szar.
2013. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Androidokat gyárt a facebook,nem modom hogy felesleges,de hogy valaki ráfeküdjön reggeltől estig,az gáz.Az ilyenek többsége személyesen nem is nagyon tud beszélgetni.Egy idő pocséklás.Hellyette inkább a személyes komunikációt kellene gyakorolni...A szabadban lenni,közös tevékenységet kitalálni,kirándulni hegyet mászni,strandolni edzeni sportolni ismerkedni,annyi szép és jó dolog van az életben,miért kell ilyen lelki szegénynek lenni.Meg kell maradni Embernek!
2016. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!