Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Márk vagy a Gergő fiu nev a...

A Márk vagy a Gergő fiu nev a jobb? A Kinga, Petra, Leila nevek kozul?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 21:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Legyszi kort es indokot is irjatok!
2016. jan. 6. 21:19
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó, a Márk talán kicsit jobban tetszik, mert szeretem a rövid neveket:)

A lány nevek közül pedig a Leila, mert az egyedibb, és nincs belőle sok, de a másik kettő sem rossz:)

Szép nevek:D

2016. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te akár hiszed akár nem nekem az első nevem Márk a második Gergő :D
2016. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a Márk mert szerintem szebbek a rövidebb nevek. A Kinga nagyon tetszik mert az olyan aranyos.
2016. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sima tetszik-nem tetszik alapon Gergő és Petra.
2016. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3as szep neved van:)
2016. jan. 6. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Fiúk közül Márk,a Gergő nem tetszik.

Lányok közül Leila,esetleg Petra,de Kinga semmiképp.De ez csak az én véleményem,mindenkinek más:D

2016. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amúgy 19L
2016. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A Gergely név tetszik, a Gergő számomra becenév, és nem elég férfias. A Márk szép, férfias, de nem adnám a gyerekemnek, mert csak egyszótagú, nem illik a vezetéknevünkhöz.


A Kinga, Petra, Leila nevek közül egyik sem Márk vagy Gergő. :-D Viccet félretéve, egyik sem tetszik. Leila számomra tök bugyután hangzik, ennyi erővel Donatella vagy Cuncika is lehetne. Petra sose tetsztett, ráadásul van egy kifejezetten nem kedves ismerősöm ilyen névvel, mindig rossz érzés fog el, ha ezt a nevet meghallom. Kinga "rossz ómen", az összes Kinga ismerősöm túlsúlyos, van aki nem is kicsit.

2016. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a Márk, de a Gergő se rossz. Lány nevek közül szerintem a Petra a legjobb. Szóval Márk és Petra.:)

16/l

2016. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!