Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan becenév amit nagyon...

Van olyan becenév amit nagyon utáltok hogy ha mondják nektek?

Figyelt kérdés

Én Noémi vagyok,és utálom amikor pl.: Nonónak neveznek,de amikor Noénak neveznek,na az vég képp kiveri a biztosítékot :D

Ez érdekes,de a családom mikor Nonninak hív azzal nincsen bajom(ezalatt értem anya,apa,tesók,nagynénik,unoka tesók,nagyszülők),de ha ezen kívül bárki így hív,akkor nagyon mérges tudok lenni :D



2016. jan. 6. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dorottya vagyok.

Dorka mint becenév oké,mert rövidítik.


De a Dórit és Dórát utálom.Sajnos sokan mondják ezt :/ Legtöbb helyen legalább megkérdezik,hogy Dorkának vagy Dórának becéznek és mondom,hogy Dorka.

2016. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :D

További válaszoknak örülnék :)

2016. jan. 6. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hanna vagyok, es a nagybatyam rendszerint mondja azt, hogy Hannusi.

Falra maszok ha meghallom😂😠

2016. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Judit vagyok, és nincs bajom a nevemmel, de egyetlen ebből képzett becenevet sem szeretek. Az emberek ezt megtudva ráadásul direkt csinálják: főleg Jucusnak szeretnek hívni, a Jutkával kevésbé próbálnak idegesíteni.
2016. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Judit vagyok, és nincs bajom a nevemmel, de egyetlen ebből képzett becenevet sem szeretek. Az emberek ezt megtudva ráadásul direkt csinálják: főleg Jucusnak szeretnek hívni, a Jutkával kevésbé próbálnak idegesíteni.


Egyébként érdekes, ki mit utál: pont van olyan ismerősöm, aki szereti a Nonót, és olyan Dorottya is, aki a Dórit, ellenben a többi Dorottya ismerősöm a Dorkát kedveli. Egy Dorina nevű lány meg a Dorit.

2016. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Igen,egyetértek,ez szerintem is relatív :D

2016. jan. 6. 22:24
 7/16 Clay Morrow ***** válasza:

István vagyok és a Pistát rühellem. Ezt mindenki szájából utálom hallani. Édesapám is szintén István, és ő is utálja a Pistát. Van pár rokonunk, ismerősünk, akik mindig Istvánkaként hivatkoznak ránk, na ettől is falra mászok.

Az Istivel nincsen bajom.

2016. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Krisztától a hideg futkos a hátamon. Olyan agresszív számomra, mint valami vezényszó. Gyakrabban használják mostanában, gondolom ez most divatosabb, de egyszerűen nem bírom. Érdekes hogy gyakrabban mondják olyanok, akik alapból nem szimpatikusak valamiért.
2016. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vivien vagyok. Régebben utáltam a Vivien-t mostmár szeretem. A Vivikét mindig is utáltam a vivcsivel sokáig nem volt bajom. A vivustól a falra mászok. A Vivi-t szeretem.
2016. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mia vagyok, a Mimit, Miust még elfogadom, de a Miácskától meg a Miuskától végeeeem :))) Legyen egyszerűen csak Mia és kész :)
2016. jan. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!