Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan becenév amit nagyon...

Van olyan becenév amit nagyon utáltok hogy ha mondják nektek?

Figyelt kérdés

Én Noémi vagyok,és utálom amikor pl.: Nonónak neveznek,de amikor Noénak neveznek,na az vég képp kiveri a biztosítékot :D

Ez érdekes,de a családom mikor Nonninak hív azzal nincsen bajom(ezalatt értem anya,apa,tesók,nagynénik,unoka tesók,nagyszülők),de ha ezen kívül bárki így hív,akkor nagyon mérges tudok lenni :D



2016. jan. 6. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Boglárka vagyok, és gyűlölöm, ha Boglárnak vagy Bogárnak hívnak. Azt se szeretem, ha a teljes nevemen szólítanak. A Bogi vagy Bogica oké. :)
2016. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Értem :D

Ezek tetszenek :D :P

2016. jan. 7. 21:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a vezetéknevem Nagy, és általános iskolában Nagyinak hívtak, amit nem szerettem. De szerencsére utána középiskolában, meg később már nem hívott így senki.
2016. jan. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :"D
2016. jan. 8. 11:26
 15/16 anonim válasza:

23:27

Fúú Én mindig is utáltam hogyha Vivcsinek sz..ólítottak.

2016. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Johanna vagyok.

Az egyetlen becenév, amit szeretek, az a Joa. A Johitól és a Hankától falra tudnék mászni. :D

2016. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!