Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés utcalánynak lenni?

Milyen érzés utcalánynak lenni?

Figyelt kérdés
Egy rövid ideig érdekes egy társaságnak, utána tovább kell álljon és keresnie kell egy másik társaságot, hogy újra érdekes legyen? Szóval ilyen rövid lejáratú egy utcalány? Vagy ti hogyan írnátok le?
2016. jan. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiegészítő magyarázatot nem tudtam értelmezni , én másfelől járom körbe a témát . Azt most nem veszem figyelembe hogy szándékosan teszi ezt vagy kényszerből , azt se mennyire van tisztába a körülményekkel . Egy kiszolgáltatott folyamatos életveszélynek kitett személy folyamatosan megalázó veszedelmes élethelyzetben .
2016. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tág.
2016. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az utcalány a prostituált szinonimája. szerintem te nem értelmezed jól a szót.
2016. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a "tucatlányokra" gondolsz. Ez esetben a véleményem, hogy minden emberben van különlegesség -csupán megkell találni.

Ha tényleg egy prostituáltra, akkor szerintem nagyon tévedsz, hogy egy társaságban nyíltan fölvállanák, vagy büszkén hirdetnék magukról.

2016. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!