Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért érzem ezt?

Miért van ez? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, aki iránt ambivalens érzéseim vannak. Az egyik pillanatban nagyon tetszik és legszívesebben összejönnék vele (más kérdés, hogy nem érdeklem őt), a másik pillanatban meg halálosan elegem van belőle, sőt, utálatot érzek. Meg tudná valaki magyarázni, hogy miért van ez, és mit kéne tennem.

Előre is köszönöm a segítséget!

19/L



2015. nov. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormon változás,túlzott szerelem, tartjátok a kapcsolatot ? Mivel váltja ki belőled az ellentétes érzelmeket?
2015. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a kapcsolattartás annyiban merül ki, hogy köszön. De az a baj, hogy magam sem tudom, hogy most akkor mit is érzek iránta, és ez nagyon zavar. Nem is tudom, hogy valójában mi váltja ki belőlem ezeket a kettős érzéseket. Mégis mi lehet ennek az oka?
2015. nov. 21. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet h annyira szereted, csak nem mered elmondani neki, és arra vársz h ő közeledjen s amiért ezt nem teszi mérges vagy rá? De legbelül mégis szereted.
2015. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez lehetséges! Erre eddig még nem gondoltam. Köszönöm a választ!

De jöhetnek még más javaslatok is.

2015. nov. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!