Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legundorítóbb...

Mi volt életed legundorítóbb szituációja?

Figyelt kérdés
Amitől már úgy érezted, hogy mindjárt kidobod a taccsot. Én még nyáron mentem volna be egy benzinkút WC-be brunyálni, természetesen zokni nélkül szandálban. Az első lépés után csattan a lábam egy adag pépes kulában aminek persze olyan szaga volt, hogy öklendeztem miközben lemostam... Másik: ettem a frissen rendelt hamburgeremet erre ráharapok valami keményre. És mi volt az? Egy ocsmány műköröm.

2016. jan. 8. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Amikor a lakótársam otthagyta a használt betétet a csap szélén, még össze se tekerte...
2016. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szórakozóhelyen a mosdóban.. A fülke falán rengeteg szar graffiti volt.. Itt a szar szó szerint értendő..
2016. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Budaörs teszló Don popó étkezdébe vettem pár ételt meg egy adag lencsefőzeléket . Azt nézem miért van sült hús a lencsén . Nem az volt , egy közel 10 centis vastag féreg kukac . Visszavittem a vezetőnek kifizette a fogásokat . Amíg várakoztam felfigyeltem valamire , pizzás részlegnél pár csótány futkározott a polcon ...
2016. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A tesómat szemenköpte egy láma, és az ujjbegyével próbálta kivájni a nyálat, de csak préselte. Pfejj b*szki.
2016. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

általános iskola: menza

hajszálak és bogarak az amúgy is okádék kajában.



amúgy az egyetemen volt egy bál. mindenki hosszú, földig érő ruhában. hát a női mosdóban állt a pisi. és abban sétálgattak a félrészeg lányok. a ruha alja pedig már megszívta magát a pisivel. guszta:D és tuti az volt, sajnos ilyen igényes lányok járnak az egyetemünkre..máskor is megszokott látvány

2016. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Több is van, de amik most hirtelen eszembe jutottak:


1: egy nyári estén ásványvizet töltöttem a poharamba, majd amikor kiittam, éreztem, hogy valami a számba kerül. Odanyúlok, kiveszem: hát egy öklömnyi rovar volt az.

Ordítottam egy nagyot, majd öklendezve rohantam fogat mosni, de hiába: még hosszú percekkel később is éreztem azt az undorító, savanykás ízt, amit a bogár okozott.


2: Szintén egy nyáron, egy haveromnál voltam vendégségben, és elmentem kezet mosni. Megmostam az arcomat is, mert eléggé le voltam izzadva, majd megtöröltem a kezem -és arcom is az egyik törölközőbe, amiről úgy gondoltam, hogy az a kéztörlő.

Kicsit később kiderült, hogy az valójában a haverom apjának a törölközője volt, aki egy igencsak nagydarab, sörhasú, szőrös ember.

Azóta is próbálom ezt a traumát kiheverni.

22/F

2016. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Mindenkinek más a durva.

Sok durva dolgot láttam, egyet említenék meg. Videon láttam, ahogy egy teljesen idióta srác, megesz egy egész kaktuszt. És ordít a video közben. Hirtelen most ez jutott eszembe, nálam az a srác elérte a retardált toplista első helyezetét.

2016. jan. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
6-os, abban mi a baj, hogy véletlenül az ő törölközőjét használtad?
2016. jan. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Régen nagyon sok gabonapelyhet ettem, és egyszer nem csomagoltam vissza, csak nyitva hagytam a zacskóját a konyhapulton. Amikor legközelebb akartam enni, összekutyultam a kis tejecskével, de valami miatt nem tudtam azonnal enni, és megpuhult a tejben. Nem baj, így is jó, gondoltam, és elkezdtem enni. A végén vettem észre, hogy tele van apró kukacokkal, nagyon sok volt benne. Utálom ezeket a csúszómászó dögöket, ez az élmény olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy most is felfordul a gyomrom.

Azóta nem is nagyon eszek gabonapelyhet.

2016. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt pár. Pl amikor egy ruhaboltban voltam plázában és bejött egy hajléktalan nő pénzt felváltani, kb 3 méterre volt tőlem, de olyan orrfacsaró pisiszaga volt, hogy marta az orromat az ammónia szag. Miután kiment, parfümöt fújtak körbe az eladók. Meg egyszer leültem egy borzalmasan büdös öreg néni mellé, azonnal pattantam fel és elmentem a busz másik végébe. De a legdurvább eset az volt, amikor egy részeg csöves besz. art a buszon... Brrrr.. Ja meg amikor apámmal mentünk az elhunyt unokatesója lakásába elhozni a cuccokat, régóta ott rohadt bent valamilyen hús és olyan állapotok voltak a lakásában, amik az ilyen megbotránkoztató képeken szoktak lenni a lakásokról, konkrétan térdig jártunk a szemétben, a padlót nem lehetett látni milyen.
2016. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!