Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számodra a legundorítóbb...

Mi számodra a legundorítóbb dolog a világon? (Szabad értelmezés) Te tiszta vagy? Miért (nem)? Szabad értelmezés.

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol.

Amikor gyerek voltam, faterom rendszeresen ittasan/részegen járt haza, nem törődve azzal, hány óra, hogy éjszaka aludnánk, bezárkózott a kisszobába és üvöltetni kezdte vagy a tévét vagy a rádiót. A tévében lévő hírműsorokkal meg "vitatkozott" is, természetesen üvöltözve.

Én nem iszom, undorodom tőle. Meg az ittas emberektől is. Ha valaki a közelembe jön és érzem rajta a piát, már görcsbe is rándul a gyomrom és menekülök el, minél messzebb ls lesz.rom, mit akar.

2014. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az árulkodás. Főleg akkor ha valaki ok nélkül teszi.

Ovodásoktól kezdve egészen felnőtt emberekig vannak olyanok, akik beárulják a másikat tanítónéninél/főnöknél/államnál csak azért, hogy magukat kicsit jobb színben tüntessék fel.

Ha valaki beárulja régi riválisát azt megértem, de olyanokat is beárulnak akikkel soha egy szót sem váltottak. Sokan még akkor is ha egyáltalán nincs semmi hasznuk belőle.

2014. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A mai világ mentalitása.

LEgyél ugyanolyan mint a többiek, ne legyen egyéniséged, nem a személyiséged határoz majd meg, hanem a facebook ismerőseid meg lájkjaid száma, feküdj össze minél több emberrel, minden hétvégén idd le magad addig amig nem emlékszel semmire aztán az új hét elején verd magad arra hogy milyet hánytál a hétvégén, és akkor vérbeli menő leszel. <- Így ez az egész.

2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit degeszre tömömök hónapokon-éveken át pénzzel, de amikor egyszer én kérek valamit, akkor halálra van sértődve.
2014. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*tömök
2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Pl. amikor a haláltáborokban álságosan segítséget és szökési lehetőséget ígértek a raboknak, aztán persze nyilvánosan kivégezték őket, az pl. ott van.

Vagy amikor valaki a középkorban a saját gyerekét az inkvizíció kezére juttatta valami önző ok miatt (férfi, pénz, ilyesmi).

Tudnék még ilyeneket, de inkább nem megyek bele.. Egy empatikus lénynek úgyis nehéz a történelem sok aprósága, de a jelenkor is.

2014. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy empatikus lény nem a múltban keresi a megbotránkoztató dolgokat, hanem a jelenben próbál segíteni rajtuk.
2014. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
A legundorítóbb dolog a világon az ember.
2014. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Sok undorító dolog van a világon, de én csak arra reflektálnék ami engem érdekel.


A hűtlenség nagyon aljas dolog; ha valaki kapcsolatban van, miért kavar másokkal? Miért nem szakítanak a fenébe?


Az urambátyám rendszer, ami itthon működik. Nem számít, hogy ki mennyire dolgozik jól, az kap prémiumot és előléptetést, akit a főnök kefél. Vagy az, aki az akárkinek a haverja/barátja/rokona.


Az, hogy az a "legmenőbb" ember, akinek a legkevesebb gerince van. Az a kemény és népszerű, aki a lehető legtöbb emberen képes átgázolni csak azért, hogy neki jól menjen. Minél antiszociálisabb valaki, annál többen felnéznek rá (és ez nem magyar sajátosság).


Tisztának tartom magam, de sokra nem megyek vele. Szociális kapcsolataim nincsenek, életem nincs... szóval tök mindegy. Jobban járnék, ha én is egy antiszociális degenerált lennék...

2014. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7: Nem keresem, találkozom velük. Mások házasságán pedig nem tudok segíteni, de pl. egy ázsiai ország politikájával sem és a tömeggyilkosokat sem tudom szentté alakítani, sőt, azt sem tudom elérni, hogy az emberek pókokat öljenek. Tökéletlen vagyok, ez van. Plusz kissé aszociális és ilyen téren passzív. Max. írogatni tudok és nem növelni az intoleranciát a világban. Már gondoltam rá, hogy segítem a falunkban működő embereket segítő szervezetet, a magam pici módján, de ez a max.

Viszont ha semmit nem teszek, akkor sem szűnök meg empatikusnak lenni. Ez ilyen személyiségvonás.

2014. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!