Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves Directionerek! (Akik...

Dotty1 kérdése:

Kedves Directionerek! (Akik nem szeretik a One Directiont, azok inkább ne válaszoljanak). Szerintetek 2016-17-ben fel fog oszlani a banda?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Harry is szólókarrierbe kezd és felröppent az a pletyka is, hogy Zayn vetélytársa lesz. Szóval, a kiadók vetekednek Harry kegyeiért, Louisnak gyereke lesz+barátnőre is szert tett, Liam jól el van a barátnőjével, Naillről szerelmi életéről semmi konkrétumot nem tudok.(ha valaki tud valamit, szóljon!) Ezeket figyelembe véve szerintem nagy a valószínűsége, hogy fel fog oszlani a banda... Kérem valaki cáfolja meg ezeket az érveket, hogy megnyugodjak, nem fognak feloszlani.:/ És ha ne adj' Isten, feloszlik a banda mit fogunk mi csinálni?

2016. jan. 8. 23:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy Harry állítólag összejött régi barátnőjével Kandell Jennerrel.
2016. jan. 8. 23:26
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy directioner, de nincs bajom velük, szeretem pár számukat, szóval megkockáztatom, hogy írok, remélem nem köveztek meg.

Szerintem is fel fog oszlani a banda, mint ahogy idővel az összes. De ezzel nincs is nagy baj, értem, hogy szereted őket, de nem szabad ilyen tragikusan felfogni.

2016. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fel.
2016. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom a magánéletüknek mi köze ahhoz hogy feloszlanak-e. Ez szimplán üzleti döntés. Zayn szólókarrierje is olyan sikeres hogy kb amióta kilépett totál lekerült a térképről. Ezek után kétlem hogy bármelyikük is komolyan fontolgatná a dolgot. Szerintem nem lesz hivatalos feloszlás csak elmennek pihenni mert elég pénzt összehakniztak, meg a tagok közötti konfliktusok is kezelhetetlenné váltak. Aztán ha kifogynak a pénzből akkor meg majd eldöntik merre tovább.
2016. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első kérdező, a tied különösen nagyra értékelem. :) De a többieknek is nagyon köszönöm!
2016. jan. 10. 12:18
 6/18 anonim válasza:
87%
Nem fognak mert most hosszabitották meg a szerződésüket 2021-ig...ha jól tudom..:D
2016. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
Nem állitólag meghosszabitották a szerzödésüket és 2ö21ig együtt lesznek még
2016. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Úr Isten,köszönöm! Most nagyon boldog vagyok! Köszi, hogy írtatok!
2016. jan. 17. 17:41
 9/18 anonim ***** válasza:
a diksönörik valamit nagyon félre gugultranszlétoltak mert pont arról van szó hogy 2021-ig biztos nm állnak össze.
2016. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyszer fel fog, az biztos. És ez most nagyon érik
2016. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!