Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, ha 18 évesen 2016-ban...

Furcsa, ha 18 évesen 2016-ban Ladával akarok járni meg videokazettákat akarok nézni?

Figyelt kérdés

Nemrég vizsgáztam le vezetésből és már nézegetem a 2107-es Ladákat,hogy majd egyszer veszek egyet.Mindig egy régi Ladát akartam,már 10 éve is.Még több mint 10 évevolt egy 2105-ösünk és hiányzik.Szerintem sokkal jobb,mint egy mai autó,akár egy BMW-nél is jobb.Meg most láttam A kör című filmet és rájöttem,hogy milyen jó volt régen,amikor még videokazettán néztűk a filmeket.Mondjuk kb.5 éves voltam,amikor megvolt még a videmagnónk,de akkor is.Már szereztem is egyet a sógoromtól(ingyen) és ha megjön a jogsim,akkor szerintem az első az lesz,hogy beülök az autóba,elmegyek a Media Marktba és veszek egy csomag VHS kazettát.Sietni kell,mielött elkapkodják az összeset.Mert már nem gyártják.Jó lenne házi felvételeket csinálni kazettára,meg kazettán filmet nézni.Mondjik a tv-vel nem tudom.összekötni,kéne venni egy konvertert.Meg Facebook helyett MSN-ezni akarok.Még 7-8 éve az volt a menő,ma már senki sem használja.Szerintem sokkal jobb volt.


Normális,hogy ennyire a 80-90-es években meg a múltban élek?



2016. jan. 1. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Senkit nem érdekel ez
2016. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, ne aggódj.
2016. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
szerintem meg a mai autók jobbak mint a lada
2016. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a retrót, nemrég a régi magnókazettáimat ástam elő :D
2016. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebből csak a lada a gáz.
2016. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, volt egyfajta romantikája a múltnak.


Cd-n kérni filmeket, cserélni a játékokat, nem volt net, csak a gép maga, előtte is tv pár adóval, kazetták a kölcsönzőből...


Manapság az öl meg mindent, hogy már nem kell az embernek semmire várnia. Ha filmet akarok nézni, akkor 5 percen belül lent van a legújabb mozifilm is, a hírek is egyik percben megtörténnek, másikban már 150 komment van alatta. Mindig mindenből az "új kell". Valahol áldás és átok ez egyben.

2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a régi dolgok mind jobbak voltak.Régen meg kellett szerezni a kazettát,meg kellett egy videómagnó,ha meg akartál nézni egy filmet.Ma meg már minden film fent van az interneten,meg lehet nézni vagy letölteni.Vagy egy pendrive-ra ráfér egy csomó film.És ez tök szar.Régen jobb volt.A VHS-nek,de még a DVD-nek is megvolt a varázsa.Gyűjthetted a kazettákat,elmehettél a videotékába kikölcsönözni egy filmet.Ennek megvolt a hangulata.Ma meg csak megnézed a neten,vagy torrenttel leszeded.A régi Ladák is olyanok voltak,hogy azoknak lelkük volt.A mai autók meg mind egyformák,nincs bennűk semmi különleges.43 évesen még mindig megy a Lada,a mai autók hol lesznek 40 év múlva?Meg a többi akkori autó is más volt,mint a mai.Régen az élelmiszerek is finomabbak voltak.A világ elku**vult.Más nincs így ezzel?
2016. jan. 1. 19:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,ahogy az utsó írja.
2016. jan. 1. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a retro dolgokat. Nekem pl a grease féle élet tetszet. Nem ismerem annyira usa-t de ha tényleg ilyen volt az a korszak akkor én abban szeretnék élni. Bárcsak ilyen egyszerű lenne :)
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 90-es években voltam tini. Volt egy varázsa, hogy egy amerikai filmre fél évet kellett várni, amire itthon is bemutatták, siettünk haza, hogy fel tudjuk venni kedvenc sorozatunkat videokazettára, és floppyn cserélgettük a játékokat a suliban :D most nagyon nosztalgikus hangulatba kerültem, de alapvetően azért most jobban szeretek élni.
2016. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!