Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy veglegesen...

Mit csinaljak hogy veglegesen leszalljon rolam a volt baratom?

Figyelt kérdés

2 honapja szakitottunk mert egy lany kozenk allt es minden hulyeseggel telebeszelte a baratom fejet( a lannyal regota utaljuk egymast) szoval kepzelhetitik h milyen rossz volt nekem.. En szakitottam. Par hetig nem is beszeltunk es minden jo volt aztan irt h megint osszeakar velem jonni de en vilagosan elmondta h en en mar NEM. Es azota se ertette meg. Azzal a lannyal megint joba van.. De ez mar kicsit se erdekel. Viszont h a legjobb baratnommel is rolam beszelnek es meg h velem mi van, zavar. Es most az exem meg legjobb baratnom tok jo haverok minden nap beszelnek es mendig hallok az exemrol. Nagyon kesz vagyok mar. En csak azt szeretnem h semmit ne halljak rola es arrol h nem ert engem meg stb..-.-

Miert erolkodik meg, neki is jobb lenne ha elengedne.

Minden nap meseli a baratnom h ok mirol beszeltek.

Nem fogja fel h ez nekem rossz. Es nem akarom neki mondani h ne beszeljenek, egyszer mindtam es szinte megsertodott.

Velemenyek?



2016. jan. 12. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A srácnak nem kellett volna visszaírni semmit, most pedig valószínűleg a barátnődön keresztül akar visszaszerezni. A csávó esélyes, hogy bókol a barátnődnek, ő meg lehet beleesett vagy csak szimplán tetszik neki a flörtölés vagy hogy foglalkozik vele valaki.


Amit max. tehetsz, hogy a barátnődnek megmondod, téged már nem érdekel a gyerek és nem szeretnél róla hallani, de ettől ők még beszélhetnek, téged ez nem zavar. Kívülállóként, nulla infóval és rálátással, de elképzelhető, hogy ha nincs ló jó a szamár alapon rámegy a barátnődre, és miután kihasználta eldobja mint a rongyot. Nyilván csak feltételezés, de a pakliban ez is benne van, érdemes ezzel is számolni.

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat es nagyon jol latod a dolgokat!

Es tenyleg azt vettem eszre h a baratnom nagyon elvezi a helyzetet. Es az exem is tudom h milyen. Annyira megtudja teveszteni az embert. Teljesen benyalt a baratnomnek.

2016. jan. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!