Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt gyakorikérdéseken miért...

Itt gyakorikérdéseken miért az az első egyeseknek, hogy belekötnek a kérdésbe?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már ezt az úgy gondolom gusztustalan stílust. Ahelyett, hogy válaszolnának inkább egyből belekötnek a kérdésbe. Én abszolút nem érzek ilyenre késztetést. Mindig az a célom, hogy a kérdést megválaszolva segítsem a kérdezőt.

2016. jan. 12. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

A kérdések fele hülyeség, vagy 2 perc alatt kiguglizható.


Na meg vannak értelmetlenek, pl:

Kék vagy zöld telefont vegyek? Ennyi önállósága legyen már valakinek hogy legalább a színét eldönti...

Jövő nyáron vennék telefont, milyet vegyek? Amilyen lesz jövő nyáron, mi erre a jó válasz?

Mennyibe fog kerülni az ájfón 3 év múlva? Na ugye... :D


És ez most csak pár egyszerű kérdés.


A másik meg, hogy vannak perverz/beteg/unatkozó kérdezők, akik folyton ugyanazt megkérdezik, jó nagy vitát szítva.


Pl volt ilyen hogy "a testvéremnek kölcsön adtam és meglopott" vagy "a gazdag testvér nem segít a szegény csórónak"...és folyton ugyanaz a sztori csak ahogy épp eszébe jut.


De van egy perverz kérdező aki folyton azt kérdezi hogy "Szoktatok e meztelenkedni a családotok előtt és mit szólnak hozzá ha meglátnak". Az is az egyik kérdésében még csöcs lóbáló anyukaként jött ki a fürdőből akit meglátott a kis kamasz fia, következő kérdésben már ő volt a kamasz fiú akit megláttak...És ilyenkor már a válaszolókat sajnálom akik gyakorlatilag asszisztálnak valaki farokcimbálásához :D

2016. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
"Kedves 8.! igen lehet, kiszámoltam, az oldalon megtalálod a válaszom." - Megtaláltam, és igazat is adtam neked.
2016. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát, sokan levezetik itt a feszültséget. De pl. épp most jövök egy kérdéstől, ahol a kérdező látszik, hogy támadó hangsúlyt képzel a válaszokba, teljesen normális válaszok hatására is védekezni meg magyarázkodni kezd, pedig semmi olyan nem történt, ami ezt indokolja. Szerintem egyes emberek, akár kérdezők, akár válaszolók, annyi bántást kapnak, hogy már ezt tartják evidensnek. Kapva/adva is.
2016. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Meg őszintén, az olyan agyhalottakkal mit lehet kezdeni, akik megkérdezik, hogy milyen vállalkozást indítsanak 0Ft tőkével ami pár éven belül százezreket hoz majd neki....
2016. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
De ez az oldal erre született, hogy az ember a legnagyobb baromságokat meg merje kérdezni. Ez olyan, mintha a minimaxot néznéd, és panaszkodnál, hogy sok a mesefilm.
2016. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Gyakorikérdéseket nagybetűvel kellet volna írnod...
2016. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom. Sokszor írtam már ki kérdést különféle témakörökben, mert az ember nem lehet minden szakmában otton. Értelmes, konkrét kérdések, melyre kereséssel nem kaptam választ, ezért gondoltam, hogy hátha van valaki szakmabeli, aki segíteni tud. Viszont a válaszok 90%-a csupán kötekedés. Egy részük ír valami hülyeséget, mert vicces akar lenni, de nem sikerül neki, egy részük megkérdőjelezi, hogy minek az nekem, de a többségük bántó, és lenéző. Nem vagyok idióta, de mivel más jellegű diplomám van, nem értek én sem mindenhez. Viszont annyira nem vagyok hülye, mint amilyennek a válaszadók beállítanak. Ez sokszor sértő. Ha nem tud értelmes választ adni, akkor inkább ne írjon semmit, de mi szükség van arra, hogy kötekedjen?
2022. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Feketeruhasember ***** válasza:
Korábban válaszoltam még 2016-ban azóta egy kicsit finomodtam tapasztalatot szereztem. Na szóval: Szerintem alapvetően igaz a felvetés mert ha tényleg hülye kérdésről vagy azt gondoljuk hogy "juj ez rasszista meg úszító" akkor sem kell belekötni a kérdezőbe. 2 dolgot kellene tenni: Vagy figyelmen kívül hagyni, vagy beleállni kultúráltam megpróbálni érvekkel meggyőzni hogy rosszul tud valamit. Miért mondom ezt? Mert ez egy borzasztóan csúszós lejtő és az a probléma vele hogy már arra is ezt mondják amiről egyszerűen nem akarnak vitatkozni nem akarnak érvelni, ilyenkor sokkal könnyebb belengetni a kérdezőnek hogy "te egyébként egy erkölcsi nyomorék vagy" mint hogy meggyőzzem a saját magam igazáról, ez egy gyáva húzás. Csak egyre inkább terjed a világban hogy az a nézet amivel nem értek egyet vagy nem akarok vitatkozni róla azt hallgattassuk el tíccsük be. Nem kéne el menni ebbe az irányba. Győzz meg róla hogy miért gondolod azt hogy rasszista vagyok, vagy úszító, ha nem értesz velem egyet állj be, de ne csak odafirkáld hogy föl vagy háborodva.
2022. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

Azért, mert ez az oldalt ma már jobbára frusztrált emberek használják arra, hogy levezessék a feszültséget.

Itt mégis csak jobb, nem?:) hiszen kint az utcán pofán vágnák őket. Engem egyébként engem alapvetően 3 csoport fáraszt rohadtul:


1, a szereptévesztéses idi.óták: akik azt hiszik, a szüleim, és nevelni akarnak, vagy úgy csinálnak, mint ha övék lenne az oldal, és elmagyarázzák, legközelebb hogyan fogalmazzak


2, a vicceskedő humortalan emberek


3, agresszív buta nők, akik csak kötekednek a kérdezővel, férfiakat szidják



Azt se felejtsük el, hogy más oldalakon már sokkal hamarabb kapsz választ, ezen az oldalon pár éven belül már csak trollok lesznek.

2023. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!