Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok üzenni Orlando...

Hogyan tudok üzenni Orlando Bloomnak?

Figyelt kérdés

Nekem is azon a napon van a szülinapom (jan.13) mint neki. Jövőre szeretnék neki írni, Boldog szülinapot kívánni

Ezt hogy tudom megtenni, hogy kézhez is kapja, ne csak 1 rajongói levél legyen??

(van neki hivatalos, amit nem a csapata, hanem ő kezel, olyan közösségi oldala?)



2016. jan. 14. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyan kalibernél az ember már nem kezel szinte semmit sem saját maga, nincs ideje rá. Vannak erre emberek, a management dolga, esetleg egy személyi asszisztens. Rengeteg üzenetet, egyéb megkeresést kapnak, az arra alkalmas emberek döntik el, hogy melyiket továbbítják személyes olvasásra stb... Mindenki különlegesnek és egyedinek gondolja a sajátját, attól még nem törvényszerű, hogy az. Általánosságban elmondható, hogy spéci esetekben foglalkoznak személyesen vele, teszem azt egy beteg gyermek ha üzen, esetleg kér valamit, bár ebből is rengeteg van már (szomorú módon),vagy valami egyéb más okból kifolyólag kirí az összes többi közül. Vannak "sztárok", akik nagy hangsúlyt fektetnek a közönségkapcsolatokra, vannak akik szinte semmennyit és a legtöbb esetben a személyesen használtnak kikiáltott webes felületeiket is mások kezelik, csak úgy jobban eladható és népszerűbb, ha elhiszik róla, hogy xy bizony a net fölött görnyed, hogy minden arra járó rajongónak személyesen válaszolhasson. Mondom ezt PR-osként úgy, hogy itthon ez még nagyon piciben megy és nyilván egy Barátok közt "celebnek" akár bele is férhet az idejébe, hogy saját maga foglakozzon evvel, ha úgy tartja kedve. Ha ez Neked ennyire fontos, küldd el ahová tudod, aztán vagy megkapja, vagy nem, én a legnagyobb jóindulattal is az utóbbira tippelnék, de mondom, ebben semmi rosszindulat, avagy kioktatás nincsen. Sok sikert!
2016. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gnoomage ***** válasza:
98-99% eséllyel nem fogja készhez kapni a levelet, szülinapja alkalmából meg főleg, hisz akkor még többen írnak neki... Egy helyi kis sztár is néha már elérhetetlen, nem hogy egy világhírű...
2016. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
itt a gyakorin keresztül, biztos olvassa
2016. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon vicces


nem azon a napon terveztem írni, mert akkor biztos nem kapja meg, ha írnék azt hol tehetem meg?

2016. jan. 14. 21:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Galamb posta ,vagy kiabalj neki GYP Fej....
2016. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nicolay82 válasza:
24%
Ki a jóbüdös faxszom az az Orlando Bloom valami hegedűművész?
2016. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt minden infót megtalálsz, a címmel együtt. Gondolom ha írnál Neki, angolul azért értesz. Le van írva pontosan, hogy mennyi levelet kap hetenete stb... és hogy nem áll módjában személyesen foglalkozni ezekkel, tényleg részletes információkat találsz evvel kapcsolatban. Ahogy már írtam is, azért elküldheted bátran, de egy születésnapi köszöntés, még ha nem is abban az időben érkezik pontosan, nem fog nagy valószínűséggel eljutni hozzá személyesen sosem.
2016. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, elnézést:

[link]

2016. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, remélem eljut hozzá,


de ez posta cím, én emailben írnék, mert oda elég drága a posta gondolom, innen


milyen email címen tehetem meg?

2016. jan. 15. 19:40
 10/14 gnoomage ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2016. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!