Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok üzenni Orlando...

Hogyan tudok üzenni Orlando Bloomnak?

Figyelt kérdés

Nekem is azon a napon van a szülinapom (jan.13) mint neki. Jövőre szeretnék neki írni, Boldog szülinapot kívánni

Ezt hogy tudom megtenni, hogy kézhez is kapja, ne csak 1 rajongói levél legyen??

(van neki hivatalos, amit nem a csapata, hanem ő kezel, olyan közösségi oldala?)



2016. jan. 14. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sem fejből írtam az eddigieket, google az én barátom is. Mail címet nem találtam, de megnéztem a postai díjszabásokat Neked. Egy sima levél Európán belül (tehát ha az angliai címre írsz) még elsőbbségivel is mindösszesen 340 ft, ha az USA címre megy ugyanígy, akkor 395 (elsőbbségi), mindezek simán: 305 és 355 ft. Ha nem szabványos borítékot használsz is mindösszesen 400 és 450 ft között mozognak ezek a küldemények, ez a 2016. januárjától érvényes díjszabás. Ergo azt hiszem, ha ez Neked fontos, akkor ez azért egy vállalható összeg, drágának nem nagyon nevezném, hisz bárhova is küldöd, maximum 450 ft-ból megúszod. No nyilván nem ólomnehezékkel bélelt borítékra gondolok, de ha csak egy sima levelet, avagy egy borítékos üdvözlőlapot adsz fel, az kacagva kijön ennyiből.
2016. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
16 miért?
2016. jan. 16. 12:27
 13/14 A kérdező kommentje:

ha egy 2 oldalas levél, egy boríték és egy kemény lapú kép van benne, akkor is ennyi lenne?


és ha nem magyarországról? de írnak vala REPLY COUPONT, az mi? mg vlmi bélyeg...

2016. jan. 16. 12:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezek arra valók, hogyha dedikált fotót stb... kérsz cserébe, lévén nyilván nem ők állják a postaköltséget, ez volna a reply coupon. Mivel Te csak mezeileg írnál, Téged ez nem érint, de hát tényleg le van írva a linkelt oldalon minden. Nem vagyok postamérleg, így nem tudom ez mennyi lenne az általad küldött cucc, de szerintem így is belefér az alapcsomagba(leméretheted fizetés előtt, vagy ha van otthon pontos konyhai mérleg, akkor azon is ellenőrizheted) az adott árak 20 gr-ig vannak. Mivel én itt élek Magyarországon, azt már végképp nem tudom megmondani más országból mennyi lenne, hisz országonként eltérő a díjszabás. Ha nem itt élsz, a saját postátok honlapján nézd meg a díjszabást, azt már igazán nem tudom, pláne hogy azt sem tudom hol élsz. Sok sikert, ennyit tudtam segíteni.
2016. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!