Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sors hozza így, vagy a véletle...

Sors hozza így, vagy a véletlen műve? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hisztek-e a sors kezébe vagy véletlen műve az egész esetleg nem foglalkoztok vele. Pl a párotokkal szerintetek a sors hozott össze vagy így alakult, esetleg bármi jelentőséget adtok-e a sorsnak. Ha esetleg van saját történetetek leírnátok


És ezt a történetet hogy látjátok ti.


Megismertem egy lányt, egy internetes oldalon. (Igazából két napig voltam fent, mert nem igazán tetszett a netes megoldás) Majd kb 1 hét után egy lány rám írt hogy ismerkednénk-e. (A lányok nm igen kezdeményeznek) Mivel a rendszer továbbítja az üzenteteket az e-mail-re, ezért ott láttam az üzenetét és tudtam vissza írni. (Ritka az hogy megnézem az E-mailjeimet). Beszélgetünk, majd megbeszéltünk 1 találkát, más-más városba lakunk. A megbeszélt nap helyett ő úgy döntött legyen 1 nappal előtte és akkor találkozunk, mert neki közbe jött valami. Nekem az a nap szinte megoldhatatlan lett volna ugyanis a dolgoznom kelet volna, de a műszak elmaradt. (Évente ha egyszer történik az hogy a műszak valami miatt elmarad. Igaz találkozhatunk volna később is) Találkozgatunk jó párszor, de nem igazán működött a dolog a távolság miatt, és nem is igazán egy felé gondolkodtunk. Abban maradtunk hogy legyünk barátok. Eltelt egy kis idő és összefutottunk egy szórakozó helyen Ő a barátnőivel volt én a haverjaimmal. (Egyikünk se érdeklődik a Disco zene iránt, csak azért mentünk el mert engem a haverok, őt a barátnői ráncigálták el. Nem ismerjük egymás baráti társaságát szóval nem a barátok tervezték). A szórakozó helyen egész jól elvoltunk sokkal jobban kijöttünk, mind korábban, de maradtunk csak baráti szinten. Majd a munkahelyemen végre áthelyeztek abba a városba ahol ő is lakik. A munkahelyemen az áthelyezést már azelőtt kértem mielőtt még őt megismerhetem volna. Albérletet az Ő lakásukhoz közel sikerült találnom. (Persze lett volna máshol is de olcsó volt és nekem pont ideális.) Új munkahely új kollegák. Az albérlet miatt, másod állást is vállaltam hogy könnyebb legyen. A másod állásba az egyik kollega segített elhelyezkedni, ahol ő is dolgozik másodállásban. Mind kiderült a Lány is ott dolgozik kb 1 hónapja előttem került be oda. Nem egy részlegen dolgozunk, és nem is minden nap, de sokszor futunk egymásba és beszélgetünk. Most már elég jól kijövünk és szeretnénk többet mind barátság, alakul a dolog, és sokkal jobban mind korában. Ez kb 1.5 év alatt játszódott le. Nem hiszem hogy véletlen, lehet hogy én gondolom csak bele azt hogy a sors hozta így, de az is lehet hogy véletlen. Lehet 1-2 véletlen, zárójelbe írtam is hogy lehetett volna másképp is, de sokszor előfordult. De az is lehet hogy én képzelem oda. Viszont még bármi alakulhat másképp ez igaz, de ez nem foglalkoztat. Az érdekel hogy szerintetek vannak véletlenek vagy a sors összehozz majd valakivel, valamiért. Ha van hasonló történetetek szívesen elolvasnám :)



2016. jan. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlen :)
2016. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

azt vallom, hogy véletlenek nincsenek


a történetet olvasva egyértelmű, hogy nektek valami közötök van egymáshoz, az életetekben túl sok a "véletlen" egybeesés

2016. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a sors kezében, és ez teljesen ilyen szituációnak tűnik. :) Sok sikert nektek!
2016. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem a "kiinduló irányból" véletlen, ha viszont az ellentétes irányból nézzük, akkor sors. Nézőpont kérdése.
2020. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló felélesztette a kérdést,

így nagyon kíváncsi lettem, hogy lassan 5 év távlatából, hová fejlődött a kapcsolat...

2020. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!