Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy rablótámad...

Mit tennétek ha egy rablótámadásnál elvinnék az összes ruhátokat is?

Figyelt kérdés
Eltakarnátok magatokat v próbálnátok rábeszélni h legalább 1 nadrágot hagyjanak ott v mit tennétek?
2016. jan. 14. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
39%
Én az ilyen helyzeteket túl komolytalannul veszem, de szerintem túl sok részlet ki van hagyva, mármint az otthonomat rabolták ki? Random strand/utca? A rablóm hogy nézz ki? Alapból nem féltem az életem, így csak mentálisan beteget játszanék. Például "Végre vissza jöttél János, már hány éve vártam rád?!?MIT képzelsz magadról azt mondtad hogy max 1 hetet leszel el, gyere csak be beszéljük ezt meg te idióta." és elkezdenék veszekedni. Utcán csak elkezdenék futni miközben azt kiabálom hogy te vagy a fogó. Amúgyis viszonylag gyors futó vagyok. Strandon meg hozzá vágnák egy röplabdát és hagyjon a hülye pervezitásaival. Egyszer tartottak már kést a torkomhoz, bár ismerős volt, de amúgy kinéztem volna belőle hogy bántana, akkor éppen, mivel nem annyira ismertem. Akkor viccelődtem hogy fejezze be a munkát.
2023. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
41%
Lerángatnám egy csövesről a nadrágját vagy odamennék egy random motoroshoz és azt mondanám neki: "I need your clothes, your boots and your motorcycle."
2023. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
12%
Én lennék a rabló felesége.
2023. febr. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
68%
kölcsönkérnék a szomszédtól ruhát, rokontól, baráttól, vagy megkérném, vegyen nekem, ha lesz megin majd bevételem, vagy pénz a krátyámon van; akor majd akár esetleg kifizetem.
2023. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
84%
Meglátna meztelenül, rémülten dobná vissza a ruhám és elhúzna. Ha esetleg mégsem, akkor kénytelen lennék kéregetni, amíg össze nem gyülik a ruhára való.
2023. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
22%
Ha otthonról rabolná el a ruháim, még meg is köszönném neki, hogy megszabadított attól a tonnányi ócska, molyos rongytól, ami a gardrób szekrényből rámömlik, mikor véletlenül kinyitom és már képtelen vagyok egyedül kiselejtezni.
2023. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nekem volt ilyen, 17 éves srác voltam és betámadott pár roma testvír. Gyengébb és félősebb voltam náluk és nem feltétlen azért veszik el a ruhádat mert érték, hanem hogy megalázanak vele.
2023. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
29%
Felhaboritana, mert stripper voltam, leveszem, de nem er hozzam nyulni.
2023. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 vantel ***** válasza:
87%
Kezzemmel eltakarnám, aztán megkísérelnék segítséget kérni. Ha nem segítenének akkor gyalog irány a rendőrség vagy ismerős,barát,családtag.
2023. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, sötét van... Megoldom és hazajutok.
2023. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!