Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8. osok! Nektek hogy sikerült...

8. osok! Nektek hogy sikerült a központi?

Figyelt kérdés
Másnak is olyan sz@r lett,mint nekem?
2016. jan. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Öcsém rengeteget gyakorolt rá, minden minta feladatot pengén csinált, amit a tanár adott neki. ennek ellenére azt mondta a matekja botrányos lett, örül, ha valami jó lesz belőle. :S

Természetesen még nem tudom, hogy nehéz volt-e a feladatsor (majd ha kiadják), vagy csak túl bonyolította.

2016. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magyar nem volt rossz, de a matekot úgy elrontottam, ahogy csak lehet. :/

Úghyhogy ne aggódj, egy csomó embertől hallottam hasonlót.

2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül:D

A matek az nekem is botrányos lett.

2016. jan. 16. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megnéztem a javító kulcsot, már fenn van. Szerintem annyira nem volt nehéz (mondjuk így 19 éves fejjel), de volt benne azt hiszem vagy két feladat, ami azért egy kicsit köcsög volt. :D Lehetett volna amúgy sokkal nehezebb is. Bár annak alapján, amiket öcsém gyakorolt, azon a 2-3 feladaton kívül tudnia kellett volna. Ilyen ez, túl parázta. :)
2016. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én nagyon sokat készültem rá és mindíg 40 pont fölött írtam,többször volt,hogy matekból 50-et is,erre megnéztem és matek 31-32 körül van,nagyon elizgultam.

remélem(már bocsánat hogy ezt mondpm) de a többieknek is rosszul sikerült mert akk van esélyem

2016. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mailka válasza:
A magyart nagyon tudtam, de a matek, hááát inkabb nem mondok semmit 😕
2016. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!