Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs lehetősége elhelye...

Miért nincs lehetősége elhelyezkedni egy 20 évesnek?

Figyelt kérdés
Ugy kezdődött hogy a családi pótlékot megvonták mert betöltöttem a 20 éves kort, ez kb 2-3 hónapja már...ezért ott kellett hagynom az iskolát de a munkaügyiben semmilyen munkát nem ajánlanak most pedig kaptam egy levelet hogy közmunkásnak akarnak az önkormányzathoz felvenni...interneten , ujságban is keresek munkát de hiába...ilyen nagy a munkanélküliség?Nem lehet tanulni meg nem lehet munkát vállalni se??

2016. jan. 16. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nincs képzettséged
2016. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a helyzetedet , miért kelett ott hagyni az iskolát ? Mi köze ennek a családi pótlékhoz ? Én 24 éves kormba fejeztem be az egyetemet addig anyámék kapták folyton a családi pótlékot ... ha tanulsz és iskolába jársz és nem buksz meg akkor nem lehet okod panaszkodni mert igaz hogy 16 éves korodig vagy tankötelezett de aki nem bukik meg az továbbra is ingyen tanulhat !

Szerintem te nem voltál elég tökös gyerek hogy megtanuld a leckét ezért nem tanulhatsz , ha van éretségid ajánlom végezz el valami OKJ-és képzést , egy képzést mindenki elvégezhet ingyenesen ...

2016. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert képzetlen vagy meg a mai 20 évesek még a feneküket sem tudják kitörölni egyedül ezért semmilyen munkát nem mernek rájuk bízni.
2016. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El lehet helyezkedni 20 évesen is, csak attól függ milyen helyen laksz.
2016. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták telefonon hogy a családi pótlékot 20 éves korig tudják folyósítani...nem tanultan rosszul de most azért hagytam ott az iskolát mert a szüleim igy tarz tartsanak el hogy semmit se kapnak utánam?
2016. jan. 16. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert valószínű eddig havi 13.000-ből tartottak el...
2016. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem a helyzetedet , miért kelett ott hagyni az iskolát ? Mi köze ennek a családi pótlékhoz ? Én 24 éves kormba fejeztem be az egyetemet addig anyámék kapták folyton a családi pótlékot ..."


Őőőő, egyetemre járok, már rég nincs utánam sem családi pótlék. Lehet régen valamikor volt, már nincs érettségi után.


Amúgy mit vársz végzettség nélkül? Nagy hülyeség volt ezért ott hagyni a sulit.

2016. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet ám dolgozni suli mellett is!
2016. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Munkát tudsz vállalni/találni ha keresel. Ara ne számíts hogy az ajtótokon fognak kopogtatni hogy van-e kedved dolgozni. Keresned kell és nem 1-2 nap alatt fog ez megtörténi, lehet kell 1 hónap mire találsz. Persze függ attól hogy hol is laksz. Ha a 8 általános megvan akkor is rengeteg lehetőség van ahol eltudsz helyezkedni. Van ahol még viszonylag jól is fizetnek. Persze ilyen helyekre nagyon nehéz bekerülni. Hozzáállás kérdése. Interneten nézegess több oldalt is, ami állásokat kínál.
2016. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+1, a munkáért neked kell hajtani, hogy megkapd. A sulit meg hülyeség volt otthagyni, ha normális szakod volt, akkor legalább a bsc-t be kellett volna fejezni, ha kell diákhitelből vagy úgy, hogy tanulsz mellette. Ha tényleg annyira jó lettél volna, akkor kaptál volna ösztöndíjat is...
2016. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!