Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki programozó, szoftverfejles...

Aki programozó, szoftverfejlesztő akar lenni, annak csak Pesten van lehetősége elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen cég a fővárosban van, de ez nem jelenti azt, hogy csak ott tudsz ilyen munkát találni. Például nálunk Győrött is sok fejlesztő cég van. Egész nagyok is.
2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Deha már ilyen kérdést felteszel, ne akarj az lenni! :D
2014. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül az akarok, hiába mond bárki akármit, ha már ennyi energiát belefecceltem a tanulásba és magam fejlesztésébe. Semmi összefüggés ez és a kérdés között csak érdeklődtem anno.


Igen, utána néztem neten, de gyászosnak tartottam a helyzetet. Győrben igen, láttam a Szintézis-Net Kft-t, illetve pár mobilcéget, legtöbb más kisebb városok pedig webfejlesztőkben erősek, de amilyen irányba, szakterületen én akarok dolgozni, akkor bizony Pestre kell mennem. Azért köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 24. 14:01
 4/7 A kérdező kommentje:
*webfejlesztésben erősek
2014. márc. 24. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó hát, én nem azt írtam, h add fel...csak, ha jó webpogis leszel, akkor kár ezeken agyalnod, h hol fogsz bírni helyileg dolgozni, mert akár még távmunkába is dolgozhatsz majd.

Amiért írtam, az főleg azért volt, mert ha élet dolgaiba nem látsz át dolgokat, akkor progizásba se fogsz átlátni dolgokat. Tehát a gondolkodásmód miatt írtam csak.

2014. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább kíváncsi voltam, hogy válaszolnak-e más emberek, akik nem külföldön vagy Pesten programozók.


Ahogy gondolod. Valószínű "tesze-tosza" vagyok az élet bizonyos területein, de úgy gondolom ebben is lehet fejlődni, "felnőni".

2014. márc. 24. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg még az "igazi algoritmusos" gondolkodásmódom is kialakulhat.


Azért nem adnám fel, mert szívesen tanulok el új technológiákat, ráadásul egyetemen TDK-t írok egy adatelemző programból, amihez én írtam kódot.:D


Tény, nem vagyok diszkrét matek és algoritmus zseni.

2014. márc. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!