Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki évek után,...

Van olyan, aki évek után, esetleg családostul hazaköltözött külföldről?

Figyelt kérdés

És úgy érzi jól tette?

El akarok kezdeni itt egy iskolát, még márciusig van időm dönteni, de nem tudom, hogy jól teszem-e, sokan biztatnak, hogy menjek inkább haza.


Van, aki hazajött, és nem bánta meg, sőt, úgy érzi, a legjobb döntése volt?


(Családom nincs, szóval ha hazamennék, akkor a félretett pénzemből élnék meg albérletben, és elkezdeném a sulit, megpróbálnám diákmunkával fenntartani magam. Nincs sok pénzem, 1 millió Ft, amit kint kerestem meg 5 hónap alatt)


2016. jan. 17. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Tulajdonképpen, nincs kihez hazajönni, és e félretett pénzed felélése után kuporgatni kellene. Ha jól érzed magad kint, eszedbe se jusson haza jönni.
2016. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad és megengedheted magadnak, inkább kinn járj iskolába. Még utána is hazajöhetsz.

(Én fél évig voltam kinn, még maradhattam volna egy ideig, de meghatározott célra gyűjtöttem pénzt, az sikerült, és ahol voltam, ott nem éreztem valami jól magam. Mondjuk én eredetileg is haza akartam jönni.)

2016. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Én semmiképpen nem javaslom, hogy hazagyere, mert ebből az országból jelenleg majdnem minden normális ember csakis elmenekülni akar. Nekem is éppen be van már készítve a bőröndöm, habár az öngyilkosság is eszembe jutott. Aki meg nem tud elmenni anyagi okok vagy a nyelvtudás hiánya miatt, az meg öngyilkos akar lenni. Hullanak az emberek mint az érett barack a fáról, minden héten hallani lehet, hogy ennyi és ennyi fiatal vagy idősebb ember vetett véget az életének. Itt nem messze minden héten vonat elé ugrik valaki, szoktam látni, mert gyakran arrafelé visz az utam. Akik meg itt jól érzik magukat azok vagy bűnözők vagy az állampárt alabárdosai, habár sokszor újabban már Ők is elégedetlenkednek. Ha rosszul is érzed magad külföldön bevándorlóként, akkor is inkább próbálj ott maradni, alaposabban megtanulni a nyelvet és ott tanulási lehetőséget keresni. Hidd el, annál az csak jobb lehet, mint itthon megalázott, elnyomott rabszolgaként tengetni az életedet, mert másra nem nagyon számíthatsz. A tanulás is már csak nagyon kevesek kiváltsága, ha van is rá pénzed, akkor is minden attól függ, hogy mennyire vagy szimpatikus az állami oktatásban tevékenykedő, magukat tanárnak kiadó besúgóknak. Magyarországon jelenleg középkori hangulat uralkodik, itt még meghalni sem hagyják az embert nyugodtan, mert halálod utolsó órájáig szekálnak és pokollá teszik az életedet. Kiforgatnak minden pénzedből és földönfutóvá tesznek.
2016. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!