Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki boltot nyitott...

Van olyan, aki boltot nyitott és bejött neki?

Figyelt kérdés
Üdv

2016. jan. 19. 13:01
 1/7 tarnai ***** válasza:
0%
vásárló jött be? vagy hogy?
2016. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érted te, mire gondoltam.
2016. jan. 19. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Van.

De te ne nyissál, mert nagyon nem vagy képben, ha már Bt.-t is odaírtad!

2016. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ezer meg egy. Csak nézz körül a környékeden melyik boltok üzemelnek évek óta.
2016. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, először nem a cégformával foglalkozik az ember, hanem hogy milyen termékeket forgalmazzon és hol legyen az üzlet. Majd utána ráérek átnézni azt, hogy mit indítsak el. Elég beszélnem egy hozzáértő, segítőkész emberrel.
2016. jan. 20. 08:54
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, én itt gondoltam a válaszolók között, egyértelműen, hogy van-e. Azért kérdeztem meg itt a kérdést.
2016. jan. 20. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
egyedül elég nagy szívás, örökös robot (árubeszerzés zárás előtt/után stb(+a nagyker drágábban adja a dolgokat, mintha a boltban vennéd meg), egész nap nyitva akarsz lenni, nincs hétvége, ünnep, viszont valamennyire a magad ura vagy. ha forgalmas helyen van, és(az iszonyat bérleti díj ellenére) ki tudod termelni 1-2 alkalmazott fizetését, akkor már érdemes csinálni szvsz. de ne úgy indulj neki, hogy mindent egy lapra teszel fel, hitelekkel stb, mert aztán egy életen át nyögheted, ha nem jön be
2016. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!