Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen pózba alszotok?...

Ti milyen pózba alszotok? Nyitott szajjal. Meseljetek

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hason döntő többségben, a kezeimet magam alá gyűrve, mint az egyiptomi múmiáknak. A lábaim össze vissza. Aztán bal oldalt, a kezeimet megint magamhoz szorítom, az egyik lábam kinyújtva, a másik felhúzva. Jobb oldalt nem szeretek aludni. Ha háton alszok, ami ritka, akkor pedig kiterülök, mint egy tengeri csillag.
2014. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__56684..

Ebből valami szexuális ingereket nyersz, vagy mi a fene?

2014. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Àltalában hason,reggel szoktam hátamra fordulni mert a reggeli merevedés miatt már kényelmetlen hason feküdni.Néha nyitott szájjal,néha horkolok is kicsit.
2014. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__56749..

Azt már tudjuk a tegnap esti kérdésedből hogy te szeretsz nyitott szájjal aludni Rékácska.


De hogy erre a kérdésedre is válaszoljak: hason, illetve oldalt.

2014. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sose láttam még magam alvás közben.
2014. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ennyire érdekel az alvási póz?

és te hogy alszol?

2014. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha melegem van akkor a hátamon szoktam aludni, a kezeim a hasamon vagy magam mellett "szétdobálva" vannak. Máskor viszont hason, a kezeimmel pedig a párnát szorítom a fejem alatt. Néha oldalt is, de ez nem jellemző, nagyon ritkán. Viszont ami biztos, hogy mindig be vagyok nyakig takarózva, máshogy nem tudok elaludni és kell egy párna (ha nincs akkor maga a takaró), amit tudok fogdosni, ölelgetni.
2014. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!