Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mérhetetlen düh van bennem,...

Mérhetetlen düh van bennem, már nagyon elegem van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A fenti szomszédaim megkeserítik a napjaimat, minden nap csinálnak valamilyen zajt, amitől megfájdul a fejem. Ezt egész este, nem csak mikor aludnék, folyamatosan.

Egyszer már felmentem, hogy beszéljek velük, egy tini srác meg az anyja lakik ott.

Tegnap valami western-t néztek, és azt hallgattam, de nem voltam biztos, hogy onnan jön, így nem mentem fel.


De már azzal a gondolattal játszom, hogy rendőrt hívok. Szeretnék mihamarabb elköltözni, de nem ilyen egyszerű, és úgy érzem beleőrülök ebbe az egészbe.


2016. jan. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha (tényleg) túl zajosak, akkor hívd ki a renörséget.

Ök szólnak az illetöknek, hogy legyenek halkabban. Ha újra zajonganak, akkor újra hívd öket - a többedik alkalommal már nemcsak egyszerüen figyelmeztetik öket, hanem komolyabb következménye is lesz.

2016. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha csak az én szobámban hallani a zajt? Meg lakótársam hallja, de ő már megszokta. Akkor is intézkednek a rendőrök többedjére is?
2016. jan. 19. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nem zajongás ha valaki nézi a tv-t, ha rosszul van hangszigetelve a szobád, akkor neked kell megcsinálni a szigetelést, legalábbis nem hallottam még olyat, hogy ezt a társasház fizetné. Rendőrt olyankor szoktak hívni, ha valaki hétköznap a fenti lakásban ötven fős techno partit rendez, nem akkor ha valaki bekapcsolja a tv-jét.
2016. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szobatársam tv-jét nem hallom, de az övékét igen. Szóval nem hiszem, hogy a szigeteléssel van a gond.
2016. jan. 19. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom panel lakás?

Az sajnos ilyen. Szar a hangszigetelés, a vezetékek is baromira vezetik a hangot. Sokan lecserélték a padlóburkolatokat, pedig az is hangszigetelés miatt volt padlószőnyeg, stb.

Nem tudsz mit csinálni, nem kérheted a szomszédaidat, hogy lábujjhegyen osonjanak és meg se mukkanjanak, csak mert ócska a lakás. Hiába hívnál rendőrt, csak kiröhögnének.

Vagy elköltözöl egy tanyára - ott meg a madarak csipogása fog zavarni - vagy megszokod. Sokan élnek így, lakótársad is meg tudta szokni, neked is menni fog.

2016. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De nem halkan nézik, hanem üvölt a tv.


Az sem zavar, hogy este tologatják a bútorokat. De a tv, zene eléggé irritáló.

2016. jan. 19. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Füldugó. Olcsó és egyszerű.
2016. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért egész este nem lehetek füldugóban. Alvásnál oké, de a mindennapi életemben is zavar, hisz a saját hangomat nem hallom.
2016. jan. 20. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi hatan laktunk együtt és egész este füldugóban voltam, meg éjjel is. De ha jól értem a feletted lakóknak tulajdona a lakás, te pedig bérelsz. Azt javaslom keress akkor másik albérletet, ne azt várd, hogy ők adják el a lakást.
2016. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azt várom, hogy eladják, hanem hogy ne ordibáljanak, mikor más pihenne. És mondani könnyű a másik albit, találni ugyanennyiért ilyen feltételekkel már nehezebb.
2016. jan. 21. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!