Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni neki?...

Hogyan tudnék segíteni neki? Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

Van egy személy, aki kedves nekem, és szörnyű lelki állapotban van, tartósan. Többször utalt már arra, hogy véget vet az életének... Nem találkoztam még vele, nem is fogok tudni sajnos, de interneten tarjuk a kapcsolatot. Ami azt illeti fontos nekem, és félek, hogy valami olyat csinál, amit nem szabadna. Próbálom mindig támogatni, lelket önteni belé, de szerintem írva nem igazán jön át. Egy hozzátartozójának sem tudok szólni, szóval ez a lehetőség kilőve. Tud valaki valamilyen tanácsot adni? Nem szeretném elveszíteni!

Köszönöm előre is!



2016. jan. 5. 17:09
 1/1 pusztulj meg válasza:
hát ha ennyire fontos neked ez a személy és úgy gondolod, h "veszélyben" van akkor a leglogikusabb ha megkeresed személyesen hátha így jobban tudsz hatni rá. Ha ilyen jóban vagytok biztos tudod hol él...(persze ha nem a világ másik részén)
2016. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!