Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szomorú hogy...

Szerintetek nem szomorú hogy még sosem ünnepelték, ünnepeltem meg a szülinapomat?

Figyelt kérdés
Ebben az évben tuti hogy megünneplem, hisz lehet hogy az utolsó lesz.

2016. jan. 19. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szomorkodom miatta.
2016. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ünnepelték soha? És miért lesz az utolsó??
2016. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, újabb depressziós kérdéssel állunk szemben... :(
2016. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves leszel ?

Mikor lesz ?

2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Harminc leszek. Júniusban. Szerintem nem nagyra vágyás, ha az ember legalább egyszer át akarja élni milyen hogyha örülnek annak hogy megszületett. Vagy az?
2016. jan. 19. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gyerekkorban kell tortázni és ajándékozni, de később felesleges. Nem nagy dolog, hogy melyik dátum volt az, inkább az számít, hogy élsz, teszel-e a boldogságodért, van-e kihez hazamenned, de ha nincs akkor is lehetsz kiegyensúlyozott. Fontosabb az, hogy mi okból nem ünnepelték soha, ennek sem kell neki búslakodni, hanem magadban rendezni ha ez lelki sérüléssel járt. Ha te úgy tudod rendezni, hogy tartasz szülinapot, tarts. De ne ilyen elkeseredetten, hanem jókedvűen, mert akkor az sem lesz valami jó emlék.
2016. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyém sem volt soha igazán ünnepelve, max gyerekkorban szülők+torta.


Már általánosban fura volt, hogy volt aki kifejezetten partit rendezett mikor 14 éves lett.


Szakközépben kb senki nem köszöntött meg, 18-at is úgy töltöttem be hogy le se szarta senki.


Egyetemen se köszöntöttek meg soha, pedig ott aztán még a facebook is kiírja. Ami leginkább fájó volt, hogy a "baráti" társaságban mindenki mást megköszöntöttek, ajándékkal, közös estével, nekem annyit se mondtak soha hogy boldogat.


Az elmúlt pár évben meg már nem is érdekel, felhív a család, megköszönt szóban és ennyi, le is szarom.


Mondjuk alapból nem vagyok/voltam soha elégedett az életemmel, és úgy voltam hogy mit ünnepeljek? Hogy eltelt még 1 év és nem vagyok előrébb?


Szomorúnak szomorú, de nem is kifejezetten a születésnap miatt, hanem hogy általában véve ennyire figyelnek rám mások, azaz semennyire.

2016. jan. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!