Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt mar ilyen erzesetek/...

Lunariana kérdése:

Volt mar ilyen erzesetek/ elofordult mar ilyen veletek?

Figyelt kérdés
A testverem (velem egyetemben) ,szereti az animeket. O azt mondja ,hogy pl. este Heisukevel beszelt. Ilyeneket mond, hogy szereplokkel beszel, de alvas elott, vagyis nem almodja. Illetve ha meg hal valaki egy animeben nem sir, vegig nezi az adott animet, de utana sokaig nem nez animet. Sokaig szomorkodik utana. O tizenegy eves, s ez szerintem nem normalis.

2015. okt. 25. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, még gyerek.
2015. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen. Igaz,nem vagyok nagy anime fan,de párat láttam. Szerintem nem csoda,hogy a húgodra ez ilyen hatással tudott lenni,szerintem elég mély érzéseket közvetítenek benne. Én mikor megnéztem pl. az Inuyashát,volt egy rész ami nagyon szomorú volt és tudom,hogy utána én is egy darabig szomorkodtam meg gondolkodtam a történeten,de aztán elmúlt ez az érzés. Gondolom a húgod is most lép bele abba az érzékeny korszakba,szóval szerintem teljesen normális.
2015. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz lehetseges, es lehet, hogy kinovi. Igaz, de ezt elfelejtettem emliteni, hogy akkora nagy atelessel beszel ezekrol, hogy az mar szornyu. Mintha egy sajat kis vilagot alakitott volna ki. Az embereket keruli, de mikor mentem egyszer az osztalyaba (mind kettonknek uj az osztaly) mindenki azt mondta, hogy vidam, de keveset beszel veluk. Altalaban a telefonjan jatszik. Amint hazaer elpanaszolja, hogy milyen rossz ott pedig mindenki kedveli.A szobajabol beszed foszlanyokat hallok, pedig nincs is nalla senki. Azt is mondta mar, hogy (mindig masba, de egy-egy anime szereplobe szerelmes.
2015. okt. 25. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy kicsit jobban figyeljél rá.Valszeg zárkózott és visszahúzódó lesz de még ilyen idős korban sokat alakulhat.Próbáld meg rávenni h legyen nyitottabb,beszéljen többet az osztálytársaival,szerezzen barátokat.
2015. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszon a tanacsodat.
2015. okt. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!