Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell ezzel...

Mennyi ideig kell ezzel együtt élnem?

Figyelt kérdés

Ma voltunk személyit csináltatni. De hát már előre tudom hogy nagyon rossz lesz a kép,mert pont akkor pislogtam mikor fényképeztek.Előre pedig nem szóltak hogy mikor lesz hanem egyszer csak hirtelene fotózott. Mennyi ideig kell még ezt magammal? Másnak sem jó a személyin a képe?

14L



2016. jan. 21. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed csináltatsz másikat.Mond hogy elhagytad úgy olcsóbb...
2016. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Ellopták.
2016. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ugrott be, elhagytad. Aztán ha mész legközelebb, szóljál, hogy szeretnéd megnézni a fotót, ami készült, egyébként normálisabb helyeket meg is szokták mutatni.
2016. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Január 1-jétől ingyenes!
2016. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pislogós képpel nem csinálnak személyit. Ha csukva lenne a szemed a képen, csináltak volna másikat.

Egyébként, meg nem tökmindegy? Szinte soha senki nem nézi ezeket az iratokat...

2016. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett jó és ezért most pánikbeteg vagyok. :D


Valójában arról van szó, hogy újat csináltak volna, mert szigorú szabályoknak megfelelő kép kerülhet csak személyazonosságot igazoló okmányba.


Ha modell akarsz lenni, azért ne ezt vidd portfólió gyanánt.

2016. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!